Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mi lehet és hogyan tudom...

Ez mi lehet és hogyan tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés

Az értesítősávban állandóan felugranak információnak hívott letöltési ajánlatok (szoftverfrissítés, vírusvédő, felnőttvideó). Nincs hozzájuk hangüzenet, a led se villog, de nem lehet kitörölni őket akkor sem, ha minden más értesítést eltüntettem. Mi lehet ez? Meg tudom szüntetni valahogyan? Egy alkalmazás 'hozhatta' ezeket?

Clean masterrel állandóan takarítom, futó dolgokat is néztem de semmi ismeretlen nincs.



2014. jan. 1. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A szoftverfrissítés addig lesz ott amíg nem csinálod meg rajta. A többit meg alkalmazás csinálja
2014. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szoftverfrissítésesről a napokban írtam kérdést, hogy mikor rámentem, a telefon jelzett hogy nem biztonságos. Beállításoknál is azt írja, hogy naprakész, és elvileg erre a típusra még nem lehet semmit tudni hivatalos frissítésről. Létezik, hogy vírus?
2014. jan. 1. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!