Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy új iPhone 5-t 16...

HELPing kérdése:

Vettem egy új iPhone 5-t 16 gb-osat. Meg éri az ilyen telefonokat jailbreakelni?

Figyelt kérdés
Van rajta garancia. Ha jailbreakelem elveszik? Illetve lesz valami baja a telefonnak?

2014. jan. 2. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Most még nem éri meg. Talán ha kijön valami normális JB. A garancia elveszik, de ha restore-olod, akkor visszaáll gyári állapotra.
2014. jan. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ezt a két cikket ajánlom, hogy olvasd el és nagyjából érteni fogod, hogy mi is az a jailbreak. Én azt ajánlom, hogy ha még csak most kezdted el használni a telefont várj vele egy ideig. Ismerd meg a dolgokat, olvasgass és idővel természetesen Jailbreakelhetsz is. Bár az APPLE szabályzatába ütközik, ami elég jól kivan fejtve az általam linket cikkben is de általában nem szokott probléma lenni belőle és visszaálitható a telefon alaphelyzetbe, amiből nem lehet kideríteni, hogy volt jailbreakelve a telefon - vagy nem. Természetesen, ha jailbreakelt állapotban viszed be egy szervizbe megtagadhatják a szervizelést!

2014. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha jailbreakelem akkor nagyobb az esélye a hibásodásnak?
2014. jan. 2. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, mivel instabillá teszi a rendszert ha elkezded módosítgatni.
2014. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nagyobb ha minden hülyeséget felraksz rá, gondolkodás nélkül. Így már nem lesz meg az a stabilitás ami jailbreak nélkül GARANTÁLT! De ha csak a fontosabb dolgokat telepíted fel, megbízható helyekről nem lesz problémád. Nekem legalábbis nincs. Idővel kilehet próbálni, de picit várj még vele szerintem ... mikor már úgy érzed, hogy eleget tudsz a rendszerről megcsinálhatod. Ajánlom a fentebb linkelt oldal követését és régebbi cikek olvasását is, hogy legyél tisztába a dlgokkal. Nem igazán olvastam még olyat, hogy valaki annyira elrontson valamit, hogy a RESTORE se segítsen, de lehet, hogy összelehet hozni ... nemtudom.
2014. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fizikailag akkor se valószínű hogy meghibásodik ha jailbreakelsz. De amúgy tényleg az a lényeg h keress rá google-ban mondjuk h mi a TOP 10 cydia repo, csak onnan tölts és akkor no para. Úgyis minden benne lesz azokban amit érdemes leszedni.
2014. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!