Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos készüléken a mi a...

Androidos készüléken a mi a menete a biztonsági mentésnek? és majd hogyan kell vissza rakni az elmentett állományt a telefonra?

Figyelt kérdés
Sony xperia S telefonomon szeretném újra rakni az androidot mert néhány dolog nem úgy működik ahogy kéne, még soha nem csináltam biztonsági mentést, a fentiek mellett azt is szeretném meg kérdezni, hogy a mentéssel visszaállítható az épp fel telepített összes alkalmazás is ? vagyis a biztonsági mentés csak a tárolt adatokat vagy a fel telepített programokat is képes vissza állítani?

2014. jan. 2. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor annak mi az értelme,ha minden szemetet vissza raksz?
2014. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A playről vissza tudod rakni az összes appot, mert megkérdezi amikor újra beállítod a telefont. Viszont, hogy az adatok vissza kerülnek-e azt nem tudom. Elvileg újabban van egy ilyen opció is, de még sosem próbáltam csak az appok újratelepítését.
2014. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 JerrySoul ***** válasza:
Super Backup nevű programmal lementheted az alkalmazásokat is, meg a névjegyek, sms-ek, stb. Rámented sd kártyára, majd telepítés után felteszed újra a programot, és Backupot visszatöltöd az sd kártyáról.
2014. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!