Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4.2 miben jobb, miben...

Android 4.2 miben jobb, miben fejlődött a 4.1-hez képest?

Figyelt kérdés
Galaxy S2-m van, gyári 4.1.2-vel. Tervezem, h főzött ROM-mal 4.2-re frissítem, ugyanis ez a 4.1 nem rossz, de volt egy LG Optimusom, azon 4.0 ICS volt, ahhoz képest többet vártam-reméltem tőle (bár tudom, az LG kicsit testreszabja az Android verziókat, kiegészíti evvel-avval), olyan értelemben, hogy pl az LG-n csomó beállítás-funckió ezerféleképpen konfigurálható volt, addig az S2-n sok opció csak ki/be, van/nincs alapon állítható. Értelmes válaszokat kérek, az ilyen "ez legyen a legnagyobb bajod a telefonnal, hülyegyerek", "ennyire unatkozol?" és hasonló reakciókat kérném szépen mellőzni :D

2014. jan. 3. 01:05
 1/1 anonim ***** válasza:
2014. jan. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!