Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace-en miért...

Samsung Galaxy Ace-en miért nem megy az indavideo?

Figyelt kérdés
Soha nem játszotta le, szóval nagyon meglepődtem amikor tegnapelőtt véletlenül rákattintva lejátszott egy videót, egész nap videókat néztem vele. Ma megint szerettem volna videókat nézni, mire megkaptam a 'A videó sajnos nem játszható le' szöveget. Töltöttem le MX Playert, kodeket hozzá, átmásoltam, telepítettem, ki-be kapcsolás, nem működik. Aztán flash player, nem megy. Dolphin nem megy, Skyfire nem megy, Opera nem megy, egyiken keresztül se. De ha olyan videót keresek amit tegnapelőtt még lejátszott, azok mennek. Egyéb ötletek? Már tele van lassan a telefon mindenféle programmal, nem hiszem hogy egy r_hadt videót nem tud lejátszani! Segítsen valaki akinek ilyen telefonon sikerült!

2014. jan. 3. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyári vagy főzött romot használsz? Akkor többet tudok segíteni? rootolt vagy nem? Gyári romra tettél fel armv6 flash playert? (ezek szépen megvannak buherálva mert armv6 procira nem készült flash player)
2014. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
gyári!
2014. jan. 3. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Kétféle lehetőség van:

Gyári romban kernelt cserélsz.

Főzött romot teszel fel.

Nekem is volt ilyen telefonom és én ugy oldottam meg hogy főzött romot tettem fel rá. onnantól kezdve minden videót lejátszott.

Több leírást kernel vagy rom cseréhez itt találsz:

[link]

Sok sikert!

2014. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sokat segítettetek! :)
2014. jan. 5. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!