Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Több kérdés? (xperia L,...

Több kérdés? (xperia L, huawei Y300, lumia 625)

Figyelt kérdés
Biztos,hogy az xperia L nem akadozik? Mert most egy arc s-em van...Na,arról is azt mondták..-.- De folyton akadozik... Azt tudom,,hogy a huawei az jó..:D És hogy a lumia is.. Mégsem tudok dönteni...Szeritetek melyik legyen,és miért? Köszi!:')

2014. jan. 4. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ebből 2 tud akadozni.. sőt, 120%, h találkozni is fogsz akadozással, méghozzá a Huaweien is a Sonyn. Mert Android... szeretem az Androidot, nem arról van szó, csak az emberek általában nem tudják használni. Nekem egy SE Xperia Ray-m van (:$), és Android 2.3.4el fut... :D Úgy be van lőve, h szinte alig szaggat. A futó folyamatoktól kezdve, a memóriáig, a kezdőképernyő terheltsége, minden befolyásolja, h szaggat e egy készülék. Ha nem raksz rá semmilyen automatikusan futó alkalmazást, és csak néhány ikonod van a kezdőképernyőkön (Kivéve a sony időjárás alkalmazását, az hajlandó laggoltatni), akkor folyamatos lesz.

A Lumia nem szaggat, csak korlátozott. Nem szeretem annyira a WP-t, de egyébként jó. A Huawei meg nálam abszolút nem befutó. Havernak ilyenje van, ez az Y300, fél éves, de nem sok híja, h összeomoljon a rendszere :D

2014. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Lumia 625... igaz, WP-hez mérten kevesebb RAM van benne, de ez működésben egyáltalán nem mutatkozik meg, csak az Áruházból nem lehet minden alkalmazást és játékot letölteni, ill. a RAM hamarabb betelik. Amúgy meg nem akad, nem fagy, 2016-ig támogatott, a rendszer dinamikusan fejlődik, és az alkalmazásokat is folyamatosan bővítik, az alternatívákat leváltják a hivatalos alkalmazások, stb.
2014. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha olyannak adják az arc s-t, aki képes használni, annak nem fog akadozni.

A huawei sokkal gyengébb az l-nél, szerinted az nem fog akadozni?...

2014. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem sony xperia l-em van és nagyon szeretem!! Néhányan azt írják h nem megy a,,subvay surfers" de csak azt kell csinálni h.. Beállítások, alkalmazások áthelyezés a telefonra!!
2014. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!