Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a mobilról? Ez egy Note 3 klón. Szép telefon, de vajon mit takarhat belülről. Eddig még nem hallottam erről a gyártóról (No.1) sem . Van vlkinek személyes tapasztalata ezzel a gyártóval, hogy mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 4. 16:52
 1/7 anonim válasza:
inkább olyat vegyél ami márkás eredeti pl samsung, sony stb.
2014. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Papíron nem rossz, gyakorlatba senki sem tudja.

Hardveresen nem nagyon lehet rá panasz, természetesen közel sem a legerősebb telefon, de 40k-ért a 4 magos proci (még ha csak Cortex 7-es is), 1 giga RAM, Android 4.2 elég korrekt.

IPS kijelző sem rossz, és a PPI-je is még rendben van.


De kérdéses, hogyha megveszed egyáltalán bekapcsol-e, aztán meddig működik, mennyire van jól optimalizálva (valószínűleg kicsit sem), mi nem működik rajta, stb.


Inkább 50k-ért vennék a helyedben egy Xperia L-t, megbízhatóbb, szoftveresen is jobb, hardveresen is, stb.

2014. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Épp ezért kezdtem kételkedni a döntésemben , mert hardwarek egész jók benne , és az ára korrekt . Nekem nagy képernyős telefonra lenne szükségem ,,korrekt,, árban , és persze minimum 2-3 évre . Valószínű , hogy ez nem teljesítené azt a 2 évet akárhogy is kímélné az ember .


Amúgy meg már megrendeltem a Samsung Ativ S-t

2014. jan. 4. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, véleményem szerint is az ezekkel a baj, hogy 4 magos meg erős meg minden, csak ezek az MTK-s socokból van millió. ezért az első dolog, hogy a szoftver 90%-ban nincs optimalizálva, másik hogy kitudja, ha esetleg épp nagyon bugos, akkor valaki foglalkozik-e főzött romok készítésével erre, és végül a harmadik tényleg az alkalmazások. nekem volt egy tabletem, és volt 1-2 alkalmazás, ami play-ben nem volt kompatibilis, de netről leszedve .apk fájllal telepítés után sem indult el. szóval igen, érdemesebb egy ismertebb márkát venni. lehet az is tönkremegy annyi idő alatt, mint egy klón(mert benne van), de legalább esélyesebb, hogy szoftveresen rendben van.
2014. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3


Samsung Ativ S szerintem nagy hiba volt. Különösebben nincs nagy baj vele, de ha WP8, akkor csak Nokia jöhet szóba.

2014. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hdc note 3 telefonom van kb 2 hónapja. Szerintem nagyon pazar telefon. Kívűlről full megegyezik a samsungal, samsung logo mindenhol ahol kell ugyan az az anyaghasználat stb. Belülről mtk6589 quadcore 1,6ghz proci 1giga ram 16giga rom. 1280*720 felbontású ips kijelző. Szoftver teljes értékű android 4.3 semmi bug vagy akadás minden tökéletesen fut rajta marketből minden kompatibilis. Az eredeti note 3 extráit is tudja. Érintés nélküli lapozás mind a 4 irányba, hangvezérlés, eye control, kép a képben, dual kamera, az érintő ceruza összes funkciója is működik. Egyedül akksit vettem bele gyárit azzal nemnagyon voltam kibékülve egyébként szerintem megérte az árát. Aliexpressről rendeltem 220$-ért.
2014. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

még a 625ön hezitáltam , de az Ativnak picivel nagyobb a displeye , de ami leginkább mérvadó volt az a kamera. Az ativnak 8MP kamerája van és ahogy teszt fotókat megláttam nagy volt a különbség a kettő közt.


Itt már olvastam hozzászólásokat mindkettőről , és sokan azzal jöttek , hogy a Nokiának sok az EXKLUZÍV applikációja . Ez mit is akar jelenteni ?

2014. jan. 5. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!