Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Samsung Galaxy S4-et, de nem tudom hogy melyiket. Az i9500 vagy az i9505?

Az i9500-ról mondják azt hogy 8 magos ami 2x 4 magos melyet a telefon felváltva használ, 1.2 és 1.6 Ghz-t.

A másik meg 4 magos és 1.9 Ghz.

Az olyan hozzászolások nem érdekelnek amik le akarnának beszélni erről a telefonról!



2014. jan. 4. 21:37
 1/7 b95 ***** válasza:

Hivatalosan az i9505 kapható csak Magyarországon.

A fő különbség, hogy az i9500-ban a Samsung saját fejlesztésű SoC-a került, míg az 5-ös végződésű modellbe egy Qualcomm Snapdragon.

Én az utóbbit venném, már csak azért is, mert itthon rendes garival csak az lehet kapni a kettő közül.


(Bár leginkább egyiket se venném meg, mert nem nagyon szimpatizálok se a Samsung termékekkel, de főleg nem az üzletpolitikájukkal. Leginkább Lumia 1520-at vennék, de ez már teljesen személyes vélemény, a saját igényeim/ízlésvilágom alapján...)

2014. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi lett ez a hirtelen lumia mánia?

Semmi baj sincs az s4-el, csak "kicsit" túllőtték az árát.

De használtan 80-ért megéri.

És az i9505-öt vedd, Snapdargon ami abban van jobb.

2014. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 b95 ***** válasza:

Én nem Lumia, hanem WP mániás vagyok. :D

Jelenleg az egyetlen WP8-as telefon, ami beépített qi töltővel, 32 GB tárhellyel, minnél nagyobb IPS kijelzővel (a játékok/netezés miatt fontos számomra), és sárga szín mellett is matt burkolattal rendelkezik.


(A 920-nál a sárga változat fényes, mint a fene, az 1020-ban nincs beépített qi töltő, a 925 csak 16 GB-os, Amoledes, és szintén nincs qi töltő benne...)


De mint mondtam, ez az én véleményem, ettől még a kérdezőnek lehetnek teljesen más elvárásai egy telefonnal szemben. ;-)

2014. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gagyi,ne vedd meg.Vegyél lumiát vagy iphonet :)
2014. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
minden okostelefon gagyi és hiába kerül 100 meg 200.000-be, úgyse bírja tovább mint egy 20000 ftos teló.. ráadásul hiába tud sokat, ha mindenki csak netezésre használja...
2014. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 b95 ***** válasza:

persze, a BMW is tök felesleges, mert sokkal olcsóbban lehet venni Trabantot, ami ugyanúgy elvisz A-ból B-be...

vagy mégsem...?

2014. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Telibefingom a bmw-t meg az audit is! Tipikusan egy hülye réteg vásárolja, aki azt hiszi hogy azért mert valami drága már az a legjobb (persze nem azért mert valóban jobb, hanem azért mert tud vele villogni).. Speciel egy Volvo vagy egy Saab sokkal jobb mint egy 3szor annyiba kerülő BMW. A példádhoz meg annyi, hogy ha lenne egy 0 km-es Trabantom, valószínűleg kevesebbszer járnék a szervizbe mint egy BMW-vel és 3szor tovább is bírná. Meg lehet nézni a 20 éves BMW-ket, kb mind széthajtott gané - pedig azokat még autónak lehetett nevezni, nem úgy mint ezeket a túlelektronizált guruló szappantartókat.

Az S4-ről meg annyit, hogy Samsung szervizben dolgozom, és szinte majdnem minden S4 azzal a hibával jön be hogy fel van púposodva az akksija ami miatt kikapcsolgat folyamatosan, meg azzal hogy szénné van törve a kijelzője, mert direkt úgy tervezték hogy könnyen törjön.. Ennyit a 180.000-es F.O.Sról! Tökömnek se kell luxusautó meg rohadtdrága okostelefon, ha minőségben semmivel sem jobbak - a gyártók meg röhögnek rajtatok, mert elhiszitek "hogy ami drágább az jobb" - ez egy nagy baromság, ettől csak az ő pénztárcájuk lesz vastagabb!

2014. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!