Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hauwei Y300 képernyőzár...

Messor725 kérdése:

Hauwei Y300 képernyőzár adatainak visszaállítása?!

Figyelt kérdés
Hauwei Y300 képernyőzár oldalán (ahol a kis lakat tologatható), a pontos idő alatt, eddig ott volt az aktuális névnap, időjárás, és még valami. Egy véletlen mozdulattal ezek az infót törölve lettek (kislányom oldalirányban végig húzta rajta az ujjacskáját). Hogyan lehet, tudom visszaállítani?

2014. jan. 7. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Megkeresed az összes progikban a megfelelő widgetet és rányomsz, majd behúzod a kezdő képernyőre.
2014. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod...de sajna én már elég öreg vagyok ahhoz, hogy ez nekem kínai legyen... és abból sem a kantoni, hanem valamilyen ismeretlen dialektus :-(


De a dolog megoldódott, mert valahogyan visszajött. Csak azt nem tudom, hogy miként lehet átállítani, visszahozni, ha később eshetőlegesen szükségem lenne rá.

2014. jan. 8. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!