Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nyomógombos telefonok: Samsung...

Nyomógombos telefonok: Samsung S5610 vagy Nokia 515?

Figyelt kérdés
Édesapám nem rajong az értintő képernyős telefonokért, ezért most meglepem egy nyomógombossal. Nem nagy a választék, de az a 2 ami tetszik a Samsung S5610, valamint a Nokia 515. Sserintetek melyiket éri meg jobban? A fémház elég fontos tényező, vagy legalábbis a fém-hátlap. Vagy a Nokia x2-00-án gondolkodtam még. Szerintetek melyiket? Esetleg tudtok mást ami WIFI-vel is rendelkezik?
2014. jan. 8. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne értelme a wifinek zárt rendszerű mobilra.

Esetleg még megnézheted a Nokia 206ot, 16ezer körül szokott lenni

2014. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Egy körömnyi kijelzőhöz minek wifi?

Ezeken a készülékeken nincs rendes böngésző támogatás, értelme igazán nincs ennek a párosításnak.

Vegyél neki egy bármilyen olcsó nyomógombost meg egy olcsó wifis tabletet.

Így telefonálni is tud meg netezni.

A wifit amúgy is csak otthon tudná használni.

2014. jan. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. És akkor a WIFI-s témától eltekintve, melyiket ajánlanátok a 3 közül? Samsung S5610, Nokia 515, Nokia x2-00? Valamint azt nézegettem, hogy az 515 azért más árszegmensben mozog, mi ennek az oka? Mit nyújt amit a másik 2 telefon nem?
2014. jan. 8. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nyújt többet az 515, csak szimplán túlárazott.

Az S5610 elég jó képeket csinál .

2014. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, most nézem hogy az 515-ben autofocus sincs. Azért az árért pedig elvárható lenne. Azt hiszem megyek, és megveszem az S5610-et! :) köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 8. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:
mindkét működőképes telóm nyomógombos, samsung (fémhátlapos) is meg a nokia műanyag is. semmi gond velük. 4 és 6 évesek. a simogatós telókkal hamarabb szereldébe kell fordulni. nincs bennük wifi, de nem is hiányzik bele.
2014. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!