Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szaggat a Samsung...

Miért szaggat a Samsung Galaxy S Advance az Android 4.1.2 alatt?

Figyelt kérdés

Megvételkor Android 2.3.6 volt rajta, majd Samsung szervizben (nem Kiessel) frissítették 4.1.2-re. Azóta nagyon lassú, videók szaggatnak, 2.3.6 alatt simán néztem HD videókat, 4-es alatt még a divx is szaggat.


Memóriatörlés után megy szépen a videó, nem szaggat. De a memória állandóan megtelik olyan programokkal, amit meg sem nyitottam, pl. youtube. Miért?


Ja, tesztprogrammal összehasonlítottuk egy 2.3.6 és 4.1.2 Androiddal rendelkező advance telefont, UGYANAZT a pontszámot érte el a két telefon, ennyit arról, hogy a 2.3.6-os Android nem kezeli a processzor 2 magját, a 4-es meg már kezeli... Semmi különbség!


2014. jan. 8. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

"Memóriatörlés után megy szépen a videó, nem szaggat. De a memória állandóan megtelik olyan programokkal, amit meg sem nyitottam, pl. youtube. Miért? "

Android.

"Ja, tesztprogrammal összehasonlítottuk egy 2.3.6 és 4.1.2 Androiddal rendelkező advance telefont, UGYANAZT a pontszámot érte el a két telefon, ennyit arról, hogy a 2.3.6-os Android nem kezeli a processzor 2 magját, a 4-es meg már kezeli... Semmi különbség!"

Kezeli a 2.3 is.

2014. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is S Advance van Android 4.1.2-vel.

Nálam is állandóan fagyott, naponta többször is újra kellett indítani, bejövő hívások nem futottak ba, hosszú félpercekre megfagyott, mert valamin nagyon dolgozott, szóval idegörlő volt.


Viszont azt hiszem rájöttem a megoldásra és úgy tűnik 2-3 napja, hogy működik:


Az energia takarékossági beállításoknál kipipáltam a CPU sebesség csökkentést és a megjelenítő-t is.


És csodák csodája jó a telefon!

Egy processzor sebesség néző programmal megnéztem, hogy mi is történt:

A kipipálás hatására a két processzormag 1000Mhz-ét levette 800-800Mhz-re.


Viszont azt vettem észre, hogy ha valami mégis igényelne plusz sebességet, akkor másodpercekre ugyan, de visszamegy 1000-re.

És azt hiszem ez elég neki ahhoz, hogy ne fagyjon bele dolgokba mint régen.


És jelentem, szinte nem lett lassabb a telefonom.

Sokkal használhatóbb lett mint régebben.

Ha valaki kipróbálja megírja az eredményt?


Ja, és a Youtube azért jelenik meg a memóriában, mert kipipáltad a Youtube beállításoknál azt hogy letöltsön wifin filmeket amiket később kisebb adatforgalommal megnézhesd.

És éppen letölt akkor.

2014. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 senior24 válasza:
Nekem is Samsung galaxy s advence-m van és frissiteni szeretnék.Kies programmal.Ez ingyenes?
2014. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 kipróbáltam, aznap még használtam 2-3 órát akkor jó volt, azóta ugyan olyan befagyós.
2014. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!