Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri most venni egy használt...

Megéri most venni egy használt Samsung galaxy s3-at, vagy kivárni és nyáron egy s4-et? Külföldről s3 olyan 40e körül mozog. Vélemény?

Figyelt kérdés
Elvileg bejelentik nem sokára az s5-öt,így gondolom az elődök ára gyorsabban fog esni. Csak nem tudom,hogy megéri-e az s4 azt a plusz x ezret az s3-hoz képest?

2014. jan. 9. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Én eleve használtat nem vennék, külföldről pedig pláne nem. Garancia nincs, ezért hová fogsz menni, ha két nap múlva annyi a telefonnak, mert az előző gazdája ki tudja hogy bánt a készülékkel!? Értem én, hogy fél ár az újhoz képest, de a pénzkidobás esélye nagy. Igaz, én 100.000 Ft feletti összeget sem adnék egy ilyen készülékre, mert az egy fél notebook, ami teljesítményben és használhatóságban ég és Föld. Akkor inkább mellé teszem a másik felét. Android Nintendo játékokkal akarod kihasználni a telefon négy magját, vagy ezzel fogsz házi mozizni?
2014. jan. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az gondolom ebay-en egy licitálós aukció fele volt, ott 40 a teló.. a végére abból lesz 60, és ha Usa-ból jön, akkor még lesz rá vám+meg ÁFA is.... olcsóbbra jönnél ki ha itthon vennél a vaterán.
2014. jan. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam,hogy 40 körül mozog. Köszönöm a válaszokat,átgondolom :)
2014. jan. 10. 11:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Az unalmas előadásokon ütném el vele az időt :D A mostani telóm alig visz valami "komolyabb" játékot,ha mégis akkor lefagy az egész,arról nem is beszélve,hogy olyan kicsi a RAM,hogy 3-4 alkalmazás és vége a dolognak. Így gondoltam,hogy itt az idő meglepnem magam egy komoly telefonnal. :)
2014. jan. 10. 12:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor inkább szánj rá többet és kompromisszummal nézz ki egy más típust, de inkább legyen új. Én továbbra is tartom, hogy használtan kockázatos és könnyen kidobott pénz lehet, mert kényes kütyüről van szó. Nekem most Sony Xperia SP van, ami elég népszerű telefon lett. Oké, nem egy Samu, de abban is inkább csak a nevet fizeted meg. A Sony "csak" két magos, RAM azonos, a memória a fele, de ha beleteszel egy 32 GB-os micro SD-t, akkor tiéd a világ, és 4G képes. :) 70.000 Ft környékén megkapod újonnan és kapsz rá garanciát. A Vaterával vigyázz, mert rengeteg olyan eszközt árulnak, amire nem biztosítanak magyarországi garanciát, így egy javítás hetekbe telhet, amíg megjárja Kínát, vagy ki tudja milyen messzire kell majd elküldeni. Azért ha bármilyen problémád lenne, akkor egy magyar boltnál jobb eséllyel verheted az asztalt. A Vatera semmilyen garanciát nem vállal, ezért ha magánembertől fogsz vásárolni, akkor vele kell lejátszanod a meccset. Plusz 20.000 - 30.000 Ft-ért szerintem, nem éri meg a kockázat.
2014. jan. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg gyűjts kicsit, én is a napokban vettem 1hetes, Galaxy S4-et 75-ért..
2014. jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor inkább gyűjtök még rá. Köszönöm a válaszokat. :)
2014. jan. 12. 11:31
 8/9 anonim válasza:
Én nemrég vettem Samsung Galaxy S3-at, most újonnan, magyarországi garanciával is elég jó árban van, 90ezer körül lehet venni. Viszont mostanra szerintem pont a grafikus teljesítménye az, ami kicsit elavulttá vált, az újabb játékok már akadnak rajta. Egyébként, annak ellenére hogy lassan két éves készülék, így, hogy lejjebb ment az ára is, megéri megvenni. De én is inkább az új, garanciális készülék mellett érvelnék.
2014. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Két hete vettem S3-t az LTE verziót 81 ezerért és nem tapasztalom hogy akadna rajta bármi is. A sima belassulhat ha túl sok progi fut de az lte dupla annyi rammal rendelkezik nem sikerült megakasztanom egyik mai jatekkal sem pedig kiprobaltam mindenfélét. Úgyhogy nagyon meg vagyok elegedve vele es szerintem ennyi penzt mar megert. A sima még olcsobb azt mar 65-ert lehet kapni. Ennel ujabbat sztem felesleges atlagember ennek a tudasat se nagyon tudja kihasznalni.
2014. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!