Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia l em van nem rég...

Alex Molnar kérdése:

Sony xperia l em van nem rég vettem.1gb os net van rajta de nagyon lassú a net, képet, videót egyátalán nem akar betölteni, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Lassú a netem sony xperia 1 en pedig 1 gb os
2014. jan. 9. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az 1 GB nem a sávszélesség, hanem az adatforgalom, amit - általában havonta - felhasználhatsz. Ha ez elfogyott, akkor vagy kikapcsolják, vagy lekorlátozzák a sebességet. Szerintem az utóbbi történt veled is.
2014. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
T-mobiles vagy? Haverom T-mobiles volt és rohadt sz@r volt a nete, cserélte vodafonesra és azóta olyan mint nekem ( telenor ) = NAGYON GYORS!
2014. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen t mobilos vagyok de tesómnak 750 es mb os van és neki nem lassú,videót is betölti neki
2014. jan. 10. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!