Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet feljebb vinni egy...

Hogy lehet feljebb vinni egy telefon processzorának az órejelpét (GHz)?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a ace 2-nél 0.8-ról fel lehett vinni biztonsággal 1.0-ra.

Ez tényleg biztonságos?



2014. jan. 10. 15:50
 1/3 anonim válasza:
48%
Hát,szerintem ha biztonságos lenne, a gyárban 1.0ra állítanák be. Lehet hogy így is biztonságos.Volt Mini Pro-mat is felturbóztuk haverommal, azután belassult, akadt rajta minden,hamar felmelegedett.
2014. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan van, hogy némelyik proci órajelét az Android "tiltja le", ezen elvileg egy verzió frissítés segíthet. De szerintem ez ritka, és én is csak némelyik tablettel kapcsolatban hallottam.
2014. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb mobil prociját lehet tuningolni, amennyibe a kernel le van cserélve egy olyann verzióra ami ezt támogatja, a custom romokban többnyire van ilyen lehetőség
2014. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!