Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 3: valaki...

Samsung Galaxy Ace 3: valaki segítene?

Figyelt kérdés
Van a telefonon térkép, meg navigáció is, azt nézegettem, egyszercsak kikapcsolt a program, és azóta ha meg akarom nyitni a térképet, vagy a navigációt, rögtön kiírja, hogy a térkép leállt. Mit tudok tenni, hogy újra működjön?
2014. jan. 10. 16:15
 1/4 anonim válasza:
Szerintem vidd el szervízbe,és kérj szoftverfrissítést.Ez a legjobb amit tehetsz.Nekem is volt már hasonló gondom Samsunggal és ez bejött.
2014. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak az a fura, hogy 3 napja használom a telefont, és máris ilyen történik.
2014. jan. 10. 17:19
 3/4 anonim válasza:
Tudom,az Ace-sorozat sajnos kicsit ilyen..Nekem is volt Ace-m és már az első héten 2x volt szervízben.De aztán persze megjavult és azóta is jól működik.Szóval hajrá,remélem segítettem kicsit.:)
2014. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, segítettél, köszönöm!
2014. jan. 10. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!