Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U megfogja kapni a...

Xperia U megfogja kapni a hivatalos KitKat update-t?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy régebbi és gyengébb telefonok is meg fogják kapni, mert jobban van optimalizálva meg ilyenek. De nem tudom hogy mely telefonok fogják megkapni és az Xperia U hibás ICS-t kapott szóval remélem, hogy a Sony ad ki rá official update-t.

2014. jan. 10. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:

"Xperia U hibás ICS-t kapott"

Nem.

Ahhoz, hogy kitkatet kapjon, meg kéne jellybean is, ami nincs, az u nem fogja megkapni, cm11 formájában már van rá azt hiszem.

2014. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De allitólag a galaxy mini is fog kapni és az se kapott JB-t.
2014. jan. 10. 16:45
 3/10 A kérdező kommentje:
És egyáltalán mi köze van a JB-nek a KitKat-hoz ?
2014. jan. 10. 16:46
 4/10 anonim ***** válasza:

Lol, galaxy mini gb-nél állt meg.

100%, hogy nem kap, max cm11 formájában.

Azért kérlek, mert olyan nincsen, hogy ICS(4.0)-ről fogsz te kitkatre (4.4) upgradelni.

2014. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mini2-t kartam irni de látom hogy azon 2.3 van. De miért ilyan szemét a sony, hogy hibás frissitést ad ki rá és nem is javitja ki.
2014. jan. 10. 16:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem szemét a sony, mi a bajod az ics-el?

Nekem van egy napi használatban lévő u-m, nincs vele gondom.

2014. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A Xperia u-val nekem sincs bajom csak a ICS-vel, lassú, sok ram kell neki és nem annyira tetszik a KitKAt szebb és jobban van hozzá optimalizálva a ram használathoz + még az ICS hibás az Xperia U-n.
2014. jan. 10. 17:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy lenne hibás?

Csak ezt hajtogatod.

Tegyél le a kitkatről, nem lesz, még jb sem lesz u ra, nincs már támogatva

2014. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7


KitKat 99%-ban ugyanúgy néz ki, mint az ICS.

Az más, hogy a GEL (Google Experience Launcher) teljesen máshogy néz ki, de az csak Nexus 5-ön van, még a többi Nexus készülékre sincs hivatalosan, de az összes készülékre le tudod szedni azt, sőt, valószínűleg le is van szedve, csak a Google "elrejtette".


Egyébként nincs U-m, így nem tudom milyen rá az ICS, de hallottam már rá jót is rosszat is.

A helyedben raknék rá custom romot, az mindig jobb, mint a gyári, és ahogy nézem még 4.4.2 is van rá.

2014. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Á, sajnos nincs még hivatalos cyanogenmod sem a telefonra, csak egyedi moddolások, szar az összes custom rom.

Nem értem, mi a baja a gyárival, nekem érdekes módon nem csinál semmi hülyeséget.

2014. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!