Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb? A Samsung Galaxy...

T.Kitti12 kérdése:

Melyik jobb? A Samsung Galaxy mini, v a sony xperia x10 mini pro?

Figyelt kérdés
Melyik telefon mennyit ér használtan??Cserélni szeretnék telefont,csak nem tudom,hogy az enyém megéreie azt,amit én akarok,mert tetszik egy telefon,csak nem tudom,h mit tud...Samsung Galaxy mini1,vagy sony xperia x10 mini pro
2014. jan. 10. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
jobb az x10 mini pro
2014. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Ezek közül az x10 mini, de ezekért pénzt kiadni bűn. A használható telefon szintje még mindig a Huawei Y300 / Lumia 520-tól kezdődik.
2014. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hardverben, kijelzőben ugyanaz, a különbség annyi, hogy a galaxy minire van egy gyári használható szoftver, meg nem fossa össze magát állandóan a szalagkábel, mint a mini proban.
2014. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!