Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 7 tablet vagy Vodafon...

Nexus 7 tablet vagy Vodafon smart tab 7?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy a Nexus 7 erős meg minden de nem lehet bele helyezni sim kártyát így nem lehet mobil net, a Vodafon smart tab 7 se gyenge de nem olyan mint a nexus, de van benne sim kártya bemenet.

Én most még csak filmek, zenék, játékok érdekelnek de ha tovább tanulok akkor kellene a net a tabra.

Melyik legyek?

:)



2014. jan. 10. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom 2012-es Nexus 7, de még az is sokkal jobb a másiknál.

És van 3G-s verziója a Nexus 7-nek, tehát tudsz bele rakni SIM-et, csak kicsit drágább.

De ha jó a használt akkor nézz körül itthon is meg külföldön is, pláne külföldön, mert már nagyon olcsón adják.

2014. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Helló.

én használtra gondoltam :D nincs kedvem sokat kiadni de amit néztem az apródon jók :D de igaz hogy a nexus 7 full hd a kép? ja és amelyiken (nexus) van wifi abba nem lehet rakni sim kártyát? :) Kösz a válasz.

2014. jan. 10. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2013-as Nexus 7-et veszel, annak 1920x1200-as a kijelzője, és gyönyörűen néz ki. De az 70k legolcsóbban is, és mivel még elég új, így használtan se nagyon van olcsóbban.


A 2012-es Nexus 7 felbontása 1280x800, pont, mint a Smart Tab 7-nek, bár a Nexus-ban IPS kijelző van, ami azért jobb, mint a Vodafon-osban.


Wifi-s verzióba meg természetesen csak wifi van, azért is csak ez a neve.

Egyébként Nexus 7 minden téren jobb lenne, megéri az extra pénzt, hardveresen is sokkal jobb, és ez a mindennapokban is meglátszódna, de az igazi lényeg a szoftveren van.

Újabb, jobb, gyorsabb, szebb, jobb.

Tehát ha van pénz Nexus-ra akkor mindenképp azt, ha nincs akkor meg inkább ne is a Vodafon Smart Tab 7-et, mert most vettem észre, hogy csak Android 3.2 van rá, ami szörnyű, hasonló áron is biztos találnál jobbat nála.

2014. jan. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki hogy Nexus 7 wifist veszek.

sajna abba nem lesz net, de majd veszek hozzá stick et.

tudnátok ajánlani hozzá rendes stick et +kábelt :)

kösz mindent :)

2014. jan. 11. 08:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Ehhez a részéhez nem értek, mert nem érint engem az USB stick-es része, de itt nézz körül:

[link]


Valószínűleg az accessories részénél lesz ilyen, és USB dongle meg 3G dongle néven létezik.

2014. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kösz szépen az eddigi válaszokat.

még valami most találtam egy nexus 7 II 2013 as tabot nagyon jó áron.csak egy kis hibája van hogy a képen van egy két piros pont. Csak fekete és szürke hátérben látható.

Ez nagy hiba? Esetleg ezt drágán csinálják meg? Vagy ha nem zavar tovább romolhat? kösz előre is.

2014. jan. 11. 17:47
 7/7 A kérdező kommentje:
ArtificialAiming-Radar-v2.4
2014. febr. 26. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!