Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van az iPhone fölött álló...

Van az iPhone fölött álló mobil (presztízsben is, technikában is)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ma mindenki ezt tartja a téma csúcsának, de annyira, de annyira mindenki ilyet akar és elég sok is van kint a felhasználóknál, hogy valahogy nem elég exkluzív, nem elég tökös dolog a szememben.
2014. jan. 11. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Samsung S4, és a hamarosan érkező S5.

Presztizst nem tudom értelmezni, a technikai képességek pedig mérhető dolgok.

Amúgy nem tudom mért lesz presztizse egy Samsung gyártmányú panelnak és kijelzőnek attól, hogy Kínában a Foxconn üzemében almalogós üveglapok közé teszik égbérért dolgozó rabszolgák.

2014. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jav: éhbérért
2014. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"de annyira mindenki ilyet akar"

Nem mindenki.

2014. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Kb.az Androidos mobilok fele az iPhone fölött áll.Presztízsben ugyan nem de az az ember nem ép aki a presztízs miatt vesz telót.
2014. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 |Orfeusz| ***** válasza:
A 'presztízs' hülyeség. Minőségért lehet pénzt kiadni, szerintem arra gondoltál. Van (több) olyan telefon ami minőségben eléri, vagy elhagyja az iPhone szintjét. Pl. a Huawei P6S a magnézium-özvözet 6mm széles házával, vagy az Oppo Find 5 a full fém házával elegánsabbak egy iPhone 5S-nél (az Oppo izmosabb is).
2014. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A presztízst nem tartom annyira elítélendőnek, hiszen óráknál, autóknál is van ilyen, akkor a mobiloknál is lehet. Ahogy anno maga a mobil megléte önmagában már presztízs volt. Aztán amikorra tömegcikké lett, akkor megjelentek a prémiumtelefonok, mint pl a Nokia 8910 vagy a 8800 különféle variánsai.


Namost én ezt hiányolom. Mert a Samsung is megg a Huawei is, de a Nokia is inkább populáris, ahogy az Apple is az, hiszen nem exkluzív, hanem "csak" drága.

2014. jan. 11. 22:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Én pl csak azért váltottam androidról i5s-re, mert kellett egy új telefon, és az új androidosokat maximum tepsiként tudnám használni... nekem legalábbis nagyon nem tetszik a nagy méretük.


Nézhetnénk azt, hogy az újabb androidosokban már 4 vagy több magos processzor van, de szerintem felesleges, hiszen a jól optimalizált iOS-nek elég két mag is ahhoz, hogy ne legyen lassabb az androidnál, sőt.


Jelentősen jobb a felbontásuk, de a retina display-en sem látsz pixeleket, nagyon szép a képe.


Végül szerintem az AppStore-ban talán minőségibbek az appok, nekem legalábbis az eddigiek alapján jobban tetszik az egész.


Persze, lehet utálni az Apple-t, hogy drága és nem éri meg, de szerintem az a legegyszerűbb ha mindenki azt veszi amelyik neki tetszik, és nem veszekszünk értelmetlen dolgokon.

(Ja, egyébként az utálóknak: ha az Apple annyira rossz, akkor miért a világ (egyik) leggazdagabb vállalata? Vagy az egész világ hülye, és csak azért vesz mindenki "i"-t?)

2014. jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mind funkcionalitásban,presztizs értékben,tudásban,támogatottságban is az iPhone a nyerő.JELSZÓ:Optimalizálás,amiben az iOS a nyerő:)

Samsung?-Fos

2014. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolsó : hol maradnak a blackberry telefonok? :D optimalizált, szép, gyors az is :D


BlackBerry passport? classic? z10 z30 q10 nézz körbe :D nem csak iphone + android van, csak valahogy csak őket nyomatja mindenki.

2015. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!