Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30 000 Ft-ért megéri Sony...

30 000 Ft-ért megéri Sony Xperia J?

Figyelt kérdés
Gyorsan el kéne döntenem, hogy megvegyem-e, szinte teljesen új, 2 év garancia. Telefonálás, minimális net+nagyon alap játékokkal néha elütni az időt, arra megfelel?

2014. jan. 12. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én egy éve vettem ennyiért újonnan telefonszolgáltatótól igaz kedvezménnyel. jó telefon csak szegénykém egymagos. sok mindent egyszerre nem lehet rajta, de az árkategóriában szerintem jónak számít. olcsóbban találhatsz, ezért írhatta az előző hogy nem éri meg, de az már nem vadiúj. nem tudom az neked mennyit számít. ja és nekem nagyon ütésállónak bizonyult! ezt nem gondoltam volna... bírja a betont :) meg se kottyant mikor véletlen leejtettem, meg ilyesmik. jó döntést!
2014. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!