Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U ST25i miért...

Sony Xperia U ST25i miért dobja el rendszeresen a wifi-t?

Figyelt kérdés

A wifi erős, minden más berendezés jól működik, csak a Sony Xperia U-n nem megy, miközben azt jelzi van kapcsolat, nincs adatforgalom? :-( Naponta akár hússzor csinálja ezt. Nem segít semmi, csak a telefon teljes újraindítása. :-( /az pedig elég hülye játék ilyen sokszor/

Feltelepítettem a WiFi Manager-t, majd a Wifi Fixer és a Wifi Analyzer progit, de a problémán egyik sem segített. :-((

Olvastam, hogy a telefon op rendszerét kéne frissíteni esetleg. Azt nem tudom, miként kell. (?) (ez az első droidos telefonom)



2014. jan. 12. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor először kötöttem össze a telefonom a PC-vel,egyből feljött az ablak (PC-n),hogy telepítsem a SONY PC COMPANION progit.Megtettem,ez talált frissítést a neten,,írta az utasításokat,amiket megcsináltam . Így frissítettem az androidot.
2014. jan. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!

Úgy néz ki sikerült az oprendszer frissítésével megoldani a problémát. Ezután egész nap gond nélkül ment a wifi!


Habár a SONY PC COMPANION azt írta ki, hogy a legfrissebb droid van a telefonon, és nem kell lecserélni. Felajánlotta, telepítsem újra, én ezt választottam. A végén kiderült még sem a legújabb volt rajta. (a verziószám eleje volt csak azonos)


Ha valakinek hasonló gondja támad, és ezt elolvassa:

- figyelni kell, hogy biztonsági mentést csinálj az oprendszer frissítése előtt a számítógépre (SONY PC COMPANION programcsomagban van ehhez progi, de ha az Avast védelmet használod teljes verzióban, akkor itt is van ilyen lehetőség)

- írd össze, milyen progik vannak a telefonodon, mert akkor esetleges elvesztése esetén tudni fogod, miket kell újratelepíteni

- az új androidot a számítógépre tölti, majd onnan telepíti a telefonra. De mindez csak akkor működik, ha a windowsban automatikus frissítés engedélyezve van!


/ én utóbbira tízszeri próbálkozás után jöttem rá :-( De a lényeg, hogy rájöttem! :-) /

2014. jan. 12. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!