Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még iphone 4s-et...

Érdemes még iphone 4s-et vásárolni?

Figyelt kérdés
Találtam egy iphone 4s hirdetést, 32 GB-os, alig használt, kitűnő állapotban van és 70.000 Ft-ba kerül. Szerintetek érdemes megvenni?
2014. jan. 12. 12:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Új aksi van benne, ill. a legújabb szoftver fut rajta.. (7.0.4)
2014. jan. 12. 12:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó telefon az még mindig, de iOS 8 valszeg nem lesz rá és a mostanában megjelenő nextgen játékok lehet h nem vagy szaggatva mennek. Ha ez a 2 nem zavar akkor tökéletesen el lehet lenni vele még sokáig szerintem.
2014. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
játszani nem szoktam, azzal nem is lenne gond, csak nem akarom, hogy maga a telefon lassú legyen.. nekem csak ez az egy ami fontos lenne
2014. jan. 12. 12:37
 4/5 anonim ***** válasza:
érdemes, új akksival meg főleg, viszont kicsit olcsó 70ért. én 75ért vettem egy mondjuk kifogástalan állapotú 16 gigásat pár hete. akksi csere erre is ráférne lassan. szóval visszatérve jobb előbb érdeklődni a részletek miatt, mert gyanús(vagy csak szerencséd van).
2014. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam anno iOS7 bétáról h az lassú volt 4S-en, de a publikus már jól fut állítólag. Sztem is az a 70e Ft kicsit olcsó, de azért még reális lehet. Meg kell majd vizsgálni rendesen átvételkor h nem iphone másolat aztán kész..
2014. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!