Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek milyen véleménye van a...

Kinek milyen véleménye van a nokia n9-es telefonról?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó cucc
2014. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem, de halott ügy, alig van hozzá alkalmazás, megszüntették minden támogatását. Kuriózum, ha gyűjtő vagy, akkor jó, de mint okostelefon, nem jó.
2014. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az eddig kitalált legjobb rendszer a Meego amit mobilra terveztek.

Sajnos a Nokia nem folytatta a fejlesztést a Windows miatt, ezért gyakorlatilag halott. Kevés az alkalmazás, frissítés már jó ideje nincs.


Maga a teló nagyon szép, gyönyörű a képernyő, jó a kamera, stb.


Egy 64 gigás gyári állapotú nekem is itt figyel a polcon, pár év múlva nagy érték lesz :)


Ha jó áron találsz, egy darabig még kiszolgál ha nincsenek nagy igényeid az alkalmazások terén. A navigációja még mindig a legjobb amit gyárilag telefonba szerelek valaha.

2014. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!