Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok vásárolni a...

Miért nem tudok vásárolni a Nokia Lumia 520-as készülékemmel a windows áruházból?

Figyelt kérdés

A problémám a következő: Telenor egyenlegemre szeretném megvásárolni a HERE DRIVE-hoz tartozó licencet aminek a segítségével teljeskörű külföldi navigációt kapok. Amikor vásárolni szeretnék ezt írja ki: Nem vásárolható meg az elem . Vásárlásainak összege már elérte az ezzel a fiókkal elkölthető összeget. Ha meg szeretné vásárolni ezt az elemet, válasszon másik fizetési módot.

Pedig még semmit sem vásároltam ezzel a fiókkal. A fiókhoz tartózó beállításokat már beállítottam mint például a születési dátum stb.



2014. jan. 12. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mobilinterneten keresztül próbáltad megvásárolni? Wifiről nem lehet.
2014. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat és a tanácsodat. Igen,eddig csak "wifi-n" keresztül próbáltam. Most ki fogom próbálni a saját neten keresztül és nem wifin keresztül.

Köszönöm !

Ha összejön jelzek !

2014. jan. 12. 23:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem működik így sem,hogy nem wifin keresztül próbáltam le bonyolítani a vásárlást.
2014. jan. 13. 00:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit ír ki hibaüzenetnek?
2014. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem vásárolható meg az elem . Vásárlásainak összege már elérte az ezzel a fiókkal elkölthető összeget. Ha meg szeretné vásárolni ezt az elemet, válasszon másik fizetési módot.

Pedig még semmit sem vásároltam ezzel a fiókkal. A fiókhoz tartózó beállításokat már beállítottam mint például a születési dátum stb.

2014. jan. 26. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Bankkártya?
2014. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bank kártyás verzió feltételezem menne,de attól még nincs meg oldva a helyzet,hogy miért nem tudok a telefonszámlám költségére,terhére vásárolni és miért kapom azt az üzenetet,hogy az ezzel a fiókkal már elértem a vásárlási keretet és nem vásárolhatok,holott soha semmit nem vásároltam a számlám keretére.
2014. jan. 27. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!