Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Zl vagy Iphone 5s?

Sony Xperia Zl vagy Iphone 5s?

Figyelt kérdés
Ha bármelyiket választhatnátok melyiket fogadnátok el?

2014. jan. 12. 19:31
 1/6 SylwerStone ***** válasza:

Ha ingyen kapnám Iphone 5 (eladnám és vennék egy normális telefont,a maradékot pedig elrakom)

Ha saját pénzből vennék, akkor Sony.

2014. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SylwerStone ***** válasza:
63%
5s*
2014. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
5s-t, mert számomra az iOS sokkal vonzóbb platform, ráadásul a kisebb telefonokat szeretem.
2014. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt iphone 5s, de ha az xperia z1 compact változatot írtad volna, akkor bajba lennék választás terén.
2014. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Z1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! az iphone kozel sem olyan jo mint aminek beallitjak. a z1 sokkal jobb en mondom nekem is sony van nem Z1 de igyis jobban tetszik mint az a szar iphone. a haveromnak is ipjone van es kinelentette h nem egy nagy szam. csam a szar ios 7 miatt csapjak korulotte a vizet. amugymeg semmi Z1 et ajanlom a bnomnek Z je van de azt is inakabb valasztanaom mint az iphont
2014. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó a válaszodon is látszik mennyire értelmes vagy... én 5s vennék ios miatt pont ma volt kezembe egy iphone 4s és egy xperia S hát hiába sokkal erősebb hardveresen az xperia mégis lassabb... és akkor nem beszéltem a stabilitásról.
2014. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!