Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek személyes...

Van valakinek személyes tapasztalata, véleménye Sony Xperia SP telefonról?

Figyelt kérdés
Tudom...sok ilyen kérdés van de én a személyes véleményekre lennék kíváncsi. (tipikus hibák amik több embernél előfordultak ennél a készüléknél, mit lehet kiemelni pozitívumként, stb.) Az árazással kapcsolatban: most 67 ezer ft-ért újonnan internetről be lehet szerezni...ez az ár fog még lejjebb menni, ha kijön mondjuk a Samsung Galaxy S5, Iphone 6? Vagy azok a készülékek nincsenek hatással erre az árkategóriára?
2014. jan. 13. 16:54
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nekem van SP-m,nagyon szeretem :) Az a gond,hogy hiába csatlakozik a Wifi-hez, azt írja ki, "Gond van a hálózattal",és kikapcsolja automatikusan az internetet. Ezt a problémát sokaknál olvastam. Nekem ez az egyetlen szépség hibája az egyébként jó telefonnak. :)
2014. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És azzal lehet kezdeni valamit?

Úgy érted, hogy wi-fizel és az internetet kapcsolja ki de attól a wi-fi megy vagy alapból mindent lekapcsol?

2014. jan. 13. 17:18
 3/5 anonim válasza:
Bekapcsolom a Wifit,rámegyek a netre,és ha rákattintok valamire,kiirja,hogy "Gond van a hálózattal" utána kb. még 3x ki-be kell kapcsolgatni. (az internetet,a Wifi be van kapcsolva közben) De nem mindíg csinálja.
2014. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaj értem akkor magát az ablakot zárja be :) hmmmm...és ez gyakori hiba az SP-nél? Régóta megvan a telefon azóta nem tudod találtak erre valami megoldást?
2014. jan. 13. 19:11
 5/5 anonim válasza:
Nem a leggyakoribb probléma,de már hallottam másoktól is. Azóta megjavult szerencsére. Újra kellett egy párszor indítani,és utána jó volt :)
2014. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!