Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L vélemény?...

Sony Xperia L vélemény? (Zöldpacsi megy ha hasznos! )

Figyelt kérdés

Halihó!:) Xperia L megéri az árát? 50-60.000 Ft

Kamera(külső-belső) jó?:)

Akinek van, vagy ismeri ezt a telefont, legyen szíves írjon róla véleményt:)

Előre is köszönöm



2014. jan. 14. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

50-ért midnenképp, 60-ért már inkább Moto G.


Kamera: nagyon rendben van, tényleg semmi panasz nem lehet rá. Lehet a csúcskategóriás kamerákat meg sem közelíti, de néha csináltam már vele olyan képeket, hogy én is meglepődtem rajta milyen jól sikerült. Nappali fényviszonyok mellett kifejezetten jó, alacsony fényviszonyok mellett már gyengébben teljesít, de ez a telefonok 99%-ról elmondható.

Külső-belső kamera alatt meg gondolom az elő és hátlapira gondolsz. Az előlapi nagyon gyenge, valószínűleg sosem fogod használni, hátlapiról meg előbb beszéltem.


Telefonról egyébként semmi rosszat nem tudok mondani. Persze nem tökéletes, de ha az árát nézzük, és hogy mit pakoltak bele, akkor teljesen rendben. Hardveresen erős, nem akad, szoftveresen rendben van, aksija is egész jól bírja, illetve cserélhető is, legnagyobb hibája a képernyője, aminek nem is a felbontásával meg minőségével van baj, hanem azzal, hogy napsütésben szinte semmit sem látsz.

2014. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokat segítettél!:)

Jöhetnek még vélemények:)

2014. jan. 14. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ár-érték arányban remek, antutu teszten is szép eredményt ért el ahhoz képest, hogy két magos 1ghz-es. Vagy ha nem félsz annyira a használttól, kis szerencsével már 60ért lehet találni xperia sp-t ami egy jelentős ugrás.
2014. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Köszi a segítséget!
2014. jan. 15. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!