Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig bírja a samsung galaxy...

Meddig bírja a samsung galaxy s4 akksija átlag?

Figyelt kérdés

Egy átlag nap reggel 6-tól este 9ig ezeket csinálnám vele:

egésznap elérhető lennék facebookon,ha üzenetem jön válaszolok rá,készítek néhány képet,este kb egy óra folyamatos facebook

így meddig bírná? lemerülne napközben? ja és még annyi hogy tényleg igaz hogy éjjel felteszem tölteni amíg alszom,ha feltöltött lekapcsol magától és ha kell megint visszakapcsol?!


2014. jan. 14. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egész nap megy a mobilnet, néha facebookozol és fotózol nem fog sokat merülni,

én egész nap fent vagyok facen mobilnettel, sokat játszom órák között, általában egész nap bírja és 40% alá még sose ment, este felteszem tölteni mikor hazaérek, egy óra alatt feltöltött (perszen ekem nem sgs4 em van, de kb ugyan az)

tehát simán bírja majd :)

illetve az akksi... hát ha feltöltötte magát akkor lekapcsol, gondolom, de (javítsatok ki) ez nem telefonfüggő, nekem a régi telefonom se töltött tovább, mikor tele volt O.O még sony ericsson volt, tehát nagyon nem mai telefon!

de olyanra ne számíts, hogy ha készvan felvillan és kidobja a töltődet :D csak szimplán nem fogja kiírni, hogy töltés!

2014. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy nap "sulis" ( játék,mobilnet,face )használattal, kb 50%-ot megy, de az is max. Ismerősömnek suli utánra mindig 50-60% on van a telefonja.
2014. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

gondoltam hogy nem köpi ki a töltőtxD nekem a régi telóm tovább töltött:S meg nagyon hamar merült

2014. jan. 15. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!