Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FLASHTOOL használatával...

FLASHTOOL használatával lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyoin új vagyok ebbe na témában, így szerváltam egy régebbi telefont (sony ericsson xperia x10 mini)

és arra vagyok kíváncsi, hogy FLASHTOOL-lal ezt lehet 'bűvölni' ?

konkrétan ezzel ha lehet,

akkor:

gyári rom kell hozzá, vagy lehet pl cmodot feltenni?

ha lehet, akkor a toollal tudok állítani paramétereket (pl lehet vele procit húzni, meg ilyenek?)

vagy a romon belül kell keresni?

és előre kérném, hogy aki azzal jön, hogy nem értek hozzá inkább hagyjam,

az ne fáradjon ennek a leírásával, mert tutira ő sem úgy született, hogy ezt tudja, azért szereztem be egy régitelefont, hogy azon gyakoroljam, hogy mit-hogyan

tehát csak arra vagyok kíváncsi, hogy lehet-e más rom és azon belül kell-e ilyenekt állítani?



2014. jan. 14. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

x10 mini-n meg mini pron még ez úgy működik, hogy root, bootloader nyitás, kernel csere, cwm install, és cwm-ből rom telepítés.

Cpu paramétereket a romon belül tudod majd állítani, de 672mhz felett általában instabil már.

Persze vannak, akik hazudnak, hogy 900mhz így meg úgy, nem kell elhinni.

2014. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jan. 15. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!