Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L típusú telefonra...

Sony Xperia L típusú telefonra kell, vagy szükséges vírus irtót telepíteni?

Figyelt kérdés

Ram takarítót is mondtak nekem, azt ajánljátok ?

A vírus irtó nem fogja nagyon belassítani a telefont.

Az alkalmazás frissítés szinte napi szinten jelenik meg..

Pl: Album,Movies, és walkman frissítés. Azokat kell frissíteni, vagy csak a tárhelyet foglalja hogyha frissítem őket ?



2014. jan. 15. 07:12
 1/3 szabby488 válasza:
Nekem nod32 van fent, nagy változást nem tapasztaltam de jó ha fent van:)Az alkalmazásokat meg megéri frissíteni.Gyorsabb + jobb lesz tőle a teló.
2014. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"de jó ha fent van"


Téves, rosszabb, ha fent van.

Mivel abszolút semmi hasznosat nem csinál, hisz az esély arra, hogy egy Androidos mobil vírusos legyen közel 0, így feleslegesen fut, erőt és aksit pazarolsz csak vele.

Szóval felejtsd el a vírusirtót, semmi haszna.


Ram takarító felesleges Android 4.0 óta, de a Clean Master-t szedd le. Ez nem RAM-ot takarít (bár azt is tud), hanem a cache-t törli, amiből ha már többszáz mega van akkor rendesen belassíthatja a telefont. Meg egyéb felesleges adatokat töröl, heti egyszer nem árt lefuttatni.


"Az alkalmazás frissítés szinte napi szinten jelenik meg.. "


Csak azért, mert még nem frissítettél. Nekem amióta megvan az L (kb fél év) csak 2x jött ki ilyen Walkman meg Album frissítés, szóval ha frissítesz nem fogsz naponta ilyeneket látni

2014. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen.. A vírusirtót hagyom, a frissítéseket lefuttatom..
2014. jan. 15. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!