Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek valós adatok vajon?

Ezek valós adatok vajon?

Figyelt kérdés
[link] elég jónak tűnik csak kérdés, hogy ezek kamu vagy valós adatok a telefonról? Tudom nincs jó minőségű klón de ez mire lehet elég? Napi több óra net, fotózásra megfelel?
2014. jan. 15. 10:20
 1/5 dirtboy ***** válasza:

én biztos vagyok benne hogy köze nincs hozzá.

már az gyanús hogy minden sor elején erőltetik hogy valódi ez valódi az.

2014. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
2014. jan. 15. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg valós adatok, az van a telefonba, amit írnak.

Tehát papíron egy elég jó telefon, de kínai mobiloknál a szoftveren múlik a dolog, mert arról nem írnak semmit, nem is tudnak mit írni, de gyakorlatban lehet nagyon rossz az egész.

Hiába erős a hardver, ha szarul írták meg a szoftvert, akkor akadni fog.

Hiába nagy benne az aksi, ha szarul írták meg a szoftvert 2 óra alatt lemerül.

Meg lefagyhat, újraindulhat, stb.


Persze lehet, hogy nem fog megtörténni egyik sem, és tökéletesen fog működni, de sosem tudni.

2014. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kínai telefonoknál nem ritka a burtál méretű kijelző, hd vagy full hd felbontással, mindig 1GB ram/4GB rom vagy 2GB ram /32GB rom szokott lenni és egy MTK proci (6577, 6589/89t ami népszerű és akkor most jön ez a 6592-es proci). Gyakorlatilag egy féle hardvert csomagolnak át a különböző gyártók s saját készülékházaikba.

Igaznak igaz ez a specifikáció és még van vagy 100 ilyen specifikációval rendelkező telefon is.

2014. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat! :) nem veszek ilyet ennyi pénzből már eredetit veszek.
2014. jan. 15. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!