Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik eri meg jobban, iphone...

Melyik eri meg jobban, iphone 4s/5 vagy huawei ascend p6?

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy jobb telefonnal hasonlítanád össze az iphonekat akkor azt mondanám,de mivel egy huaweiel ezért inkább az iphone.
2014. jan. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ebből az 5 és a p6 ami nagyjából egyforma. A 4s már eléggé elavult ezekhez képest.


A p6-nak nagyobb a kijelzője, viszont abban más különbség nem nagyon van.

A p6 kesztyűben is működik.


Támogatásban az i5 biztos, hogy tovább lesz támogatott. A p6-ra nagy valószínűség szerint még jönni fog egy android rendszer és utána már nem kap frissebbet.

Ha a játékok fontosak, akkor nagyobb kijelzőn jobb játszani, viszont iOS-re meg több játék és hamarabb jelenik meg. Még mindig vannak olyan játékok amik nem jelentek meg droidra.


Kamera az i5 jobb képeket készít, de a p6-nak sem kell szégyenkeznie.


Appoknál jobbak az iOS appok, bár az eleve jó minőségűnél ez nem annyira észrevehető.

Online GPS és térképben biztos, hogy az android jobb. Főleg a waze integráció miatt fog ez még sokat fejlődni.


Ha mókolni akarod a telefont, akkor arra jobb a droid.


Lehet én is p6-ot veszek, mert azért csak majdnem fele annyiba kerül, mint az i5 vagyis i5c.

2014. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából szerintem a huawei lesz a befutó mert annak az ára jobb és nekem a kamera fontos és az iphone előlapján levő az elég gyatra 1,2 megapixel asszem, a huawei-é meg 5!!!! Szerintem azért 100,000-nél többet nem ér egy iphone!
2014. jan. 17. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ezt a kérdést(pontosabban "Viraag1" válaszát) érdemes lenne elolvasni!:)
2014. jan. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

deja vu-m van ezzel az 1-2 megapixeles iPhone kamerával...nem trollkodtál már itt pár hónapja ezzel?

elárulom 4S/5-nek 8 megapixeles, de önmagában nem határoz meg ez semmit. amúgy meg attól függ, mennyi ideig akarod használi, és mennyire vagy pénzes. megveszed a huawei-t durván 90-95ezerért, és 1 év múlva már 30ért sem tudod eladni, mert huawei meg mert addigra már nem fogja megkapni a legújabb frissítést, és végül a hardver is elavult lesz, mert addigra kijönnek ők is egy dupla olyan erős cuccal. szóval szerintem ilyen szinten megéri azt a plusz 20-30ezret az iPhone 5, mert 1 év múlva rossz esetben is 80-90ért el lehet passzolni, ha egyáltalán el akarnád, mert a huawei-t valószínű nem tudnád semmiképp sem másfél-2 év használatra tervezni(esetleg ha csak facebook-ozásra kell, de csak arra meg nem ad ki ennyi pénzt senki egy telefonra).

2014. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Upsz, kimaradt a link a hozzászólásból (4-es voltam) http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..
2014. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem nem trollkodtam!!!! dehogy is! Én az elolapi kamerával nem vagyok megelegedve mert az enyémé 0.8 mp es nagyon szemcses a ép. a hatso tokeletes 8 mp. És igazabol azért kérdeztem mert szerea, de szeretnék egy iphonet venni de azert ezt nagyon meg kell fontolni mert elegborsos az ara de sokak szerint megéri.
2014. jan. 31. 13:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Te is csak addig jutottál, hogy hány megapixel? Egy iPhone 4 az 5megás kamerával jobb képet készít, mint a P6 a 8megással.

Az előlapinál ugyanez. Hiába az 5mp ha fos a kép. Ez alapján döntsd el. Az előlapi kamera nem arra van, hogy azzal készíts képet. Persze a kis csitrik akik magukat fényképezik ezzel azoknak lehet, hogy ez menő és fontos, de nem arra van kitalálva.

2014. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!