Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S4-em van és van a...

Lumia610 kérdése:

Galaxy S4-em van és van a telefonomon egy mtptemp. Obb fájl. Azt le lehet törölni vagy hagyjam? Mert olvastam h nem tanácsos olyan fájlt letörölni ami az android rendszerhez kell. nemtudom hogy ez oda tartozik hozzá vagy sem?

Figyelt kérdés
valamint az alkalmazáskezelőbe ha rámegyek egy alkalmazásra akk van ott egy olyan hogy gyorsítótár ürítése. Az mi célt szolgál?
2014. jan. 16. 09:35
 1/4 Wadmalac ***** válasza:

Vice City fent van, mi? :)

Ahhoz tartozik. Ha azt nem sajnálod, törölheted.


"valamint az alkalmazáskezelőbe ha rámegyek egy alkalmazásra akk van ott egy olyan hogy gyorsítótár ürítése. Az mi célt szolgál?"


Ott tárolja az android a megnyitott dolgok adatait, hogy ha újra visszamész ahhoz az apphoz, akkor gyorsan induljon. Memóriazabáló.

2014. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

mtptemp.obb:

Utánanéztem, nem csak a Vice City, sok játék / app esetén előkerül ilyen fájl, az android rendszer hozza létre, amikor egy .obb fájl másolása, áthelyezése nem sikerül. Ez egy temp, ideiglenes fájl, nyugodtan kihajíthatod.

2014. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sztem vedd ki a memóriakártyát aztán csodálkozz hogy mért nem nyitja meg a memóriakártya tartalmát :-D
2014. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Zsír köszi szépen.:D Nem Vice City San Andreas.:D
2014. jan. 16. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!