Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok, érdemes lenne...

Mit gondoltok, érdemes lenne új telefont vennem, vagy javíttassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 éve kaptam egy samsung galaxy ace-t, amire rettentően vigyáztam, de ma egy szörnyű véletlen során betört a képernyő üvege. Használható az érintőképernyő, csak nagyon csúnya, pókhálós. Tudni kell, hogy időnként kikapcsol magától, meg bekapcsol, de nem zavart különösebben... Elmentem egy szervizbe, ahol mondták, hogy 15 ezerért cserélik ki nekem, de a kis hibákat egybevéve szerintem nem érné meg kicseréltetni, hanem már venni kellene egy új telefont... De nem tudom hogy melyik éri meg jobban. Szerintetek? NEm aggasztott ez a kis hiba, hogy időnként ki-be kapcsol, mert nem zavart a használatban, csak mikor az éjszaka közepén csinálta, megijedtem :) De lehet ez azt jelzi, mert a kisebb lefagyások is mostanában, hogy lassan az utolsókat rúgja...


2014. jan. 16. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
ruházz be inkább egy újra.
2014. jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy állsz anyagilag,ill. mennyit költenél új készülékre.
2014. jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos, én 17 éves vagyok, ezért önállóan sajnos nem jönne össze. Nem állunk rosszul, csak utálom a szüleimet húzni pénzzel, pl. a kontaktlencsémet is magamnak veszem... Apukámnak nagyon sok kedvezménye szokott lenni, ezért ezt a telefonomat is nagyjából 2000 forintért vettük, de legközelebb nyáron lesz megint kedvezménye. Addig meg nem javíttatnám meg, mert teljes áron nem szeretnék kérni egy telefont, nagyon sokba kerül :(
2014. jan. 16. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor vannak olcsóbb szervizek is itt pl.10e.


[link]

2014. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!