Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szisztok! Van egy Iphone 4 8...

Kiska113 kérdése:

Szisztok! Van egy Iphone 4 8 gigás telefonom Franciaországból kaptam! Orange France 15.5 Telekom függő! Ios 7 van rajta! Fire verzió:04.12. 09. Telefon jelybreakelve lett! Mégse Független! Akor erre a megoldás csak hivatalos szolgáltatójánál?

Figyelt kérdés

#iPhone 4 #8 gigás #Orange France 15.5
2014. jan. 16. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Jailbrake nem egyenlő a függetlenitésel.
2014. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom! Ultrasnow ot is prpobáltam de semi ! Valaki más megoldást esetleg?
2014. jan. 16. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha lehetőséged van a hivatalos szolgáltatónál függetleníteni (utánna kell járni, hogy mik a követelmények) akkor mindenképp fordulj hozzájuk mert az a legbiztosabb dolog és úgy jársz a legjobban, illetve valószínűleg ingyen megfogják csinálni.

Viszont ha erre nincs lehetőséged (nem ismered a telefon tulajdonosát, nem járt le a hűségidő stb stb) akkor ezt az oldalt ajánlom figyelmedbe: [link] vagy természetesen lehet keresni másikat is, de velük már én is dolgoztam és MEGBÍZHATSZ bennük! A te szolgáltatod elég sokba kerül, de legalább nem lesz vele többet soha problémád.

Utána lehet járni esetleg különböző Gevey-es lehetőségeknek, de én egyáltalán nem ajánlom ... elég sok baj van vele, főleg iPhone 4-nél ... ahogy hallottam.

Ezt a cikket ajánlom, hogy olvasd el, elég sok dolgot tanulhatsz belőle bár nem igazán tér ki konkrétan a dolgokra: [link] . Keress esetleg egy szervizt ahol foglalkoznak függetlenítéssel és ott segíteni fognak.

2014. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen
2014. jan. 17. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!