Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem voltam elérhető,...

Miért nem voltam elérhető, pedig térerő volt?

Figyelt kérdés
Borzalmas órákat élt át a feleségem (utána én is), amikor megpróbált hívni és mindig automatikus választ kapott, mintha ki lenne kapcsolva a telefonom. A telefonom nem volt kikapcsolva, térerő volt, itthon ültem, de nyoma sem volt a hívásnak. Mindketten Telenor előfizetők vagyunk, de az ügyfélszolgálat sem tudott segíteni. Nem tudtam tisztázni vele, hogy csak a technika ördöge volt ez. Tapasztaltatok már ilyent? Van erre magyarázat?

2014. jan. 17. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Milyen szolgáltatód van?
2014. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 reptoid ***** válasza:
Dzsizösz. Biztos, hogy jó nektek házasnak lenni?
2014. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Androidos okostelefonok tudnak ilyet. Párom samsungja rendszeresen eljátsza.se SMS, se hivás. Ki bekapcs és minden ok
2014. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztaltam ilyet.

Van rá magyarázat.

Ilyen hiba bármelyik szolgáltatónál előfordulhat.

Ügyfélszolgálat nem tud ebben segíteni neked, max regisztrálják hogy volt ilyen hiba.

Sajnos ilyesmi előfordulhat.

2014. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

igazából nem szolgáltatói hiba.


az én telefonomnál rendszeresen előfordul, és egyre gyakrabban, mert egyszerűen nem tudom a rendszer frissitést felrakni, hiába kellene (a számítógépes program azt irja hogy fél óra a frissités, nos múltkor 24 órára rá volt kötve a telefon, és semmi változás, a fele csiknál leáll az egész és nem frissit..



volt már olyan hogy miközben beszélgettem valakivel fagyott ki a telefon, úgy mintha elment volna a térerő...


szóval nesze neked okostelefon...

2014. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 _Jessy_ ***** válasza:

Elvileg megtörténhet, ha olyan helyen vagy, ahol csak egy toronyra van rálátásod, és sokan telefonálnak egyszerre. Mivel csak véges számú felhasználót tud kiszolgálni, ezért olyan, mintha elérhetetlen lennél, miközben be tudsz jelentkezni, tehát térerő van.

Persze ilyenről csak egyszer hallottam, de az fesztiválon történt, bár az élet produkál néha furcsa dolgokat.

2014. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szeretnék segíteni válasza:
100%

Jó számot hívott?

Lehet véletlenül elírta.


Mi T-Mobile-osok vagyunk.

Sokszor egy térerő van,

ilyenkor net is kínlódik.

Nálunk is előfordul,

be van kapcsolva a telefon,

és jön az sms ...hívott.

Smsként jön meg.

A T-Mobile-nál van egy telefonszám,

ha arra irányítjuk,

akkor kapunk értesítőt,

ha a másik nem ér utol,

kivéve,

ha rejtett számról keres,

mert olyankor nem jelzi,

hogy keresni akartak.

2014. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Reptoid, jó bizony, mert elsősorban aggódott, és azt mondta, hogy bárcsak nőügy lenne, mert akkor csak a szememet kell kikaparni és a dolog el lenne intézve. Biztosan nem tárcsázott félre. Az ő mobilján meg is van a tárcsázott számok listája. Nem jött több hívás egyszerre. Régimódi buta mobilunk van mindkettőnknek.

Kösz minden választ, kérek szépen még, folytassátok, remélem, most már elhiszi.

2014. jan. 18. 01:05
 9/9 anonim válasza:
Állítsd át 2G-hálozatra
2020. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!