Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell Windows Phone-na...

Hogy kell Windows Phone-na játékot rakni úgy hogy SD kártyára rakja ne telefonra?

Figyelt kérdés
8 GB az alap memória és hát már csak 70 MB van. Ezért lenne jó a segítség :)

2014. jan. 17. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
képeket, videókat és zenét tudsz az SD kártyára rakni, az alkalmazásokat nem. Viszont játékokból nyugodtan letörölheted azt, amivel régen nem játszottál, később tudod telepíteni újra a boltból...
2014. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

és kb mennyit foglal felrakva egy temple run2 vagy az asphalt 7?

és amit egyszer megveszek, de letörlök, utána megint kell fizetni?

am kérdező neked mennyi dolog van a mobilon? és szerinted jó a mobil? mert ilyet akarok most venni

2014. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A megvásárolt alkalmazásokat a bejelentkezett Microsoft fiókhoz fűzi, tehát, ha később egy másik WP-s telefonba bejelentkezel, akkor arra is le tudod tölteni az alkalmazást, vagy ha két WP-s telefonod van ugyanazzal az Ms-ID-vel, akkor elég csak az egyiken megvenned, a másikra simán rá tudod telepíteni!
2014. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"és amit egyszer megveszek, de letörlök, utána megint kell fizetni?"

pontosan, ahogy az előttem szóló mondta, egy MS fiókhoz csak egyszer kell megvenni, nekem is két telefonom van, mindkettőre fel tudom telepíteni a megvett programokat, és törlés után újratelepíteni őket.

2014. jan. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez akkor nagyon jó :D és nektek hiányzik vmi app, ami csak droidra van?
2014. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nokia lumia 820-am van és semmi se hiányzik :) persze a facebookot meg a youtube-ot frissíthetnék kicsit de attól még jó mind a két program :)
2014. jan. 18. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
facebook beta teljesen jó, időben jelez, és kb. minden elérhető, ami a rendes webes felületen, youtube-ra meg számos alternatíva van, én pl. a youtube HD-t használom
2014. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mooont válasza:
Hello. A bealitasok/tarhej alatt mar telepitett alkalmazásokat is at tuds helyezni sd kartyara. (vannak alkalmazasok,amelyek ezt nem engedik,
2016. jan. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!