Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyik éri meg...

Ezek közül melyik éri meg legjobban?

Figyelt kérdés

Oké tudom a huawei nem a legjobb már csak árát tekintve sem, de pl a procija ugyan olyan, mint a többinek, két magos 1Ghz. Alcatellel kapcsolatban van pár rossz tapasztalatom, + hallomásból is, sonyval eddig nem volt, de még okossonym nem is volt. Melyiket ajánljátok, ha az ár érték arány a legfontosabb?


[link]


[link]


[link]


Bocs a hosszú linkekért...


2014. jan. 17. 19:51
 1/9 A kérdező kommentje:
ja nem tudtam, hogy kérdésnél nem írja ki az egészet szal mégse bocs érte :D
2014. jan. 17. 19:52
 2/9 anonim ***** válasza:
xperia L
2014. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kis indoklással légyszi de köszi!
2014. jan. 17. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp Xperia L.

Egyszerűen az a legjobb hardveresen, minimum 2x erősebb az Alcatel-nél, de inkább még többel is, Huawei-nél meg még többször erősebb.


Alcatel és Huawei előnye, hogy mindkettőbe IPS kijelző van, ami jobb, mint az Xperia L TFT-je, de Xperia L kijelzője sem csúnya, szóval ez nem szempont, az erősebb hardver fontosabb.

Ezen kívül a kamerája is a Sony-nak a legjobb, szoftveresen is azon fut a legújabb Android, és tovább is lesz támogatott, illetve a Sony kezelőfelülete jobb, mint a másik két gyártóé.

2014. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönömm egyébként én is az mellet vagyok, bár más szempontból, mert nekem a alcatel túl nagy a huawei annyi nem kicsi, de talán még eggyel nagyobb a tökéletes, valamint a sony tényleg jó márka úgy tudom...
2014. jan. 17. 20:19
 6/9 A kérdező kommentje:
egyébként sp-t már fogtam a kezembe, próbáltam ki és képernyővel nem volt bajom, téglaphone utána meg nincs nagy elvárás :D
2014. jan. 17. 20:21
 7/9 neger válasza:
az alcatel kijelzője nagyon legyálázza a sonyét.nekem fontos hogy szép legyen de ki hogy van vele.a sony jobb amugy mindenben ez tény,ám valahogy a kijelző,még a felső kategórásokban sem az igazi.
2014. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

#7


Z1 óta már nincs baj a kijelzővel, Triluminos hatalmas előrelépés a TFT után.

Egyébként tényleg jobb lenne egy jobb kijelző, de ennyi pénzért kompromisszumokat kell kötni, vagy veszel egy mondhatni fullos telefont, gyengébb (de még mindig nem rossz) kijelzővel, ez az Xperia L, vagy egy gyenge, de jó kijelzőjű telefont.

Nekem is fontos a szép kijelző, de csak a kijelző vs minden más esetén nálam minden más győz.

2014. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
még a triluminos se valami nagy durranás ... na majd az ips triluminos a z1 compact-ben
2014. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!