Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Úgyszint Galaxy S4. :/ Az...

Lumia610 kérdése:

Úgyszint Galaxy S4. :/ Az miért van h akármilyen játékot leszedek felrakom telóra feltelepítem minden és nem akarja lejátszani? Hozzáteszem nCore-ról szedem le?

Figyelt kérdés
(Max Payne,San Andreas,Modern Combat3,4 Mostmár a Black Ops Zombi se pedig az elfutott még az elején.)Tehát azok amiket felrakok azok egyszerűen nem akarják az igazságot.:S Lehet h a frissítés miatt?:S mármint játék szempontjából.
2014. jan. 18. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem rá való vagy rosszul rakod fel.
2014. jan. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 schumilex55 ***** válasza:

Vagy rossz helyre rakod az obb-t, vagy nem rakja át rendesen a másolás során az adatokat.

Vagy igen, mondjuk tegrás vagy power vr-eset szedtél le és neked adreno van.

2014. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És mi ez a tegra meg a többi?
2014. jan. 18. 11:33
 4/11 schumilex55 ***** válasza:

Más processzor típus (a tegra), a powervr meg más GPU (grafikus gyorsító, hívhatod videó kártyának).

Ha más procira van írja az adott típus nem jó, ha más a gpu akkor sem jó.

Az S4-ben Adreno 320 -van (gpu) és Krait 300 processzor.

Ha az LTE van neked ( [link]

De figyelj nekem is van nCore mond a torrent nevét és megnézem hogy jó -e a tiédre. De elvileg oda ilyen a legtöbben elfut dolgokat raknak fel (apkmani.co -n van olyan hogy külön linkelik az adrono -t és társait), szóval szerintem rossz helyre pakolod a dolgokat.

2014. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 schumilex55 ***** válasza:

Helyesen a link:

[link]

2014. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen nekem az LTE képes S4 van. Hát nem gondoltam volna h ezek számítanak.o.O Mert ugye ezeket a játékokat már ilyen komolyabb telókra tervezték. Na m1.:D Torrentek:([nCore][mobil]_Android__Grand_Theft_Auto_-_San_Andreas_v1.0.2--->[nCore][mobil]_Android__Grand_Theft_Auto_-_San_Andreas_v1.03--->[nCore][mobil]_Android__N.O.V.A._3_-_Near_Orbit_Vanguard_Alliance_v1.0.6--->[nCore][mobil]_Android__Worms_2_-_Armageddon_v1.3.9--->


Lehet rosszul rakom fel nemtudom mert csak azt írja h másoljam fel az apk fájlt meg a kiegészítőt és akk telepítés és kész fel is rakom csak elindítom és vagy kilép csak úgy vagy elindul és pl a nova 3-nál tölt folyamat és nem csinál semmit.és az obb fájlt hiába rakom az obb mappába akkor is ugyan ezeket csinálja.:SA San Andreas meg úgyláttam elindul csak behoz valami regisztrációt és ennyi nem csinál semmit megpróbáltam regisztrálni is de semmi ilyet nemkéne csinálnia szerintem.:/Előre is köszi am a segítséget.:D;)

2014. jan. 18. 13:31
 7/11 schumilex55 ***** válasza:

Külön nincs odaírva hogy ehhez csak erre van.

Egyébként csúcskészülékből is van tegrás :)


Ha jó helyre másoltad akkor nem tudom mi a baj.

A san andreasban egyébként az offline szövegre menj ha odáig bejött akkor klikk rá (nem kell regelni) és elvileg megy. A car reflection -t meg ne vedd fel maxra mert az generálja a laggot.


Novánál az 1.6 -ra a kommentben ez volt:

"Nem adtam fel, és 2 nap alatt megoldottam a dolgot

[link]

Ezt dobtam össze nektek, ezt kell letölteni, és feltenni az android/data mappába, de ha kicsomagoljátok, úgy is látszik hol a helye.

Az obb feltöltésével együtt kel csinálni, majd követni a leírást, és minden rendben menni fog. Legalábbis nálam rendben van. "

Egyébként ha kilép, akkor a google-n kell rákeresni hogy pl. JÁTÉK NÉV apkmania.co

vagy csak simán hogy JÁTÉK NÉV adreno apk.

Mert gondolom licenszet ellenőriz és ezért nem jó.

2014. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elvileg menne a San Andreas de nem megy.Rámegyek az offline-ra elsötétül a kép az ember azthinné h indul de nem hanem kilép.-.-" Novát még megse próbáltam.:S gta-nál se az 1.3 se az 1.2 nem megy. mindig valami köcsög fájl letöltési hibát ír ki.:S
2014. jan. 18. 17:20
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy szoftverfrissítés kéne neki mert már hetek óta jelzi h lehet frissíteni csak nem akartam még.:D
2014. jan. 18. 17:42
 10/11 anonim ***** válasza:
van az apk amit tökmindegy hova teszel és van a data azt az obb-be rakod?
2014. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!