Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia L vélemények, tapasztal...

Xperia L vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Vásárlás előtt állok és mindig eléggé megfontoltan, körültekintően választok telefont, a lehető legjobbat. Én is L-t akarok venni, ez az olcsóságának a tudásának és magának a sonynak köszönhető. Szerintem ilyen árkategóriában új telefont nem veszel jobbat. Ott van még a samsung Ace 3 az talán hasonló, de többen mondták (hozzáértők) hogy inkább a sonyt. Ez a véleményem, tapasztalatom még nincs.
2014. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Papíron nagyon rendben van, ár/érték aránya nagyon jó, de ugye attól, hogy papíron jó valami, gyakorlatba nem biztos. Én pár hónapja vettem Xperia L-t, mert papíron tényleg nem volt jobb nála, és bíztam benne, hogy gyakorlatban is jó lesz (persze néztem előtte millió videót youtube-on, meg sok review-ot elolvastam, szóval már nagyjából tudtam, hogy mit várhatok el tőle).


Több hónapos tapasztalat után csak egy rossz dolgot tudok mondani róla: napsütésben a kijelzője alig látható.


Más baja tényleg nincs. Kijelzője csak TFT, meg a felbontása sem nagy szám, de ez nem észrevehető, tényleg a kijelzőjének az egyetlen baja, hogy napon nehezen látható.


Hardveresen tudtam, hogy jó, és tényleg jó, gyorsan teszi a dolgát meg minden.

Szoftveresen is rendben van, és egyre jobb lesz. 4.1-el érkezik a telefon, de már 4.2.2-re is frissíthető, ráadásul a 4.2.2-höz is jött ki 2 frissítés, újabb Androidot nem kaptunk vele, de az egyik frissítésben volt egy minimális hiba, azt a Sony nagyon gyorsan kijavította, plusz egy kis teljesítményjavulást meg egyéb motorháztető alatti újdonságot hozott, szóval a Sony sem szarja le.

Szoftveresen egy problémám van vele: az on-screen gombok hatalmasak. Ha megnézed, gyárilag ekkorák: [link]


Szerintem nem egy szép látvány, de szerencsére ez szoftver, szóval rootolás után akármekkorára változtathatod a méretét, én pl. 60%-ra változtattam, sokkal jobb így: [link]


Viszont legtöbbször teljesen eltüntetem, és a gombokat kézmozdulatokkal helyettesítem, de millió alternatíva van az on-screen gombokra.

2014. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ha a készüléket angol nyelvű menüvel rendelem meg,egy új android felrakása után magyar menüs lesz?
2014. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Az összes Androidos telefonba van magyar nyelv, akárhonnan rendeled a telefont, akármilyen Androidos verzióval.

2014. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
akkor ezek szerint,ha ez van mellé írva "készülék + angol nyelvű menű" csak reklám fogás,h drágűbban eltudják adni amihez ez van írva:"készülék + magyar nyelvű menű",és igy kb 17000ft-ért drágábban is adják.olcsóbhoz:csak 1év forgalmazói gari van, a másikhoz:1+2?
2014. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!