Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez igaz? Többi lent

Ez igaz? Többi lent

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják ha töltöm a telómat és közben használom pl. Játék vagy netezésre akkor rlromlik az akkumulátor. Ez komolyan így? van nem vagyok otthon ezekben
2014. jan. 19. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tesz neki jót az biztos. De ez csak az olyan dolgokra vonatkozik, amik magas teljesítményt igényelnek. Mint a játék, vagy a nagyfelbontású videók megnézése. Böngészni simán lehet vele, csak a flash tartalmakat ne szabadítsd rá.
2014. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pont kiméli az akkut, mert akkor a telefon a töltőről veszi a tápellátását, nem az akukuból.

Első teljesen zöldség, felejtsd el.

2014. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2014. jan. 19. 23:19
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nyilván azt is meg tudod magyarázni, hogy miként képes erősebb játéknál, fényerőnél is merülni néhány telefon töltés közben (!!!), és miért melegszik fel az akku.
2014. jan. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"miként képes erősebb játéknál, fényerőnél is merülni néhány telefon töltés közben"


Ezen mit kell magyarázni? Szimplán kevesebb feszültséget vesz fel töltés közben, mint amennyit lead játék közben.


"miért melegszik fel az akku"


Mert töltődik. Szintén nehéz válasz.

2014. jan. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hagyd. Józan ésszel érvelni nem lehet olyanoknak, akik ez utóbbival nem rendelkeznek.
2014. jan. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy pusztán amiatt melegedik, mert töltődik...Ha simán csak töltöm, kicsit sem melegszik fel annyira, mint ha használom is közben.
2014. jan. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 schumilex55 ***** válasza:
Ehhez azért logika kell, a játék használja az erőforrásokat ami melegít, a töltés melegít, ha a kettőt összeadod akkor nagyobb hőt kapsz.
2014. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

""miért melegszik fel az akku"


Mert töltődik. Szintén nehéz válasz."


Na akkor most a fenti kollégát cáfoltad meg.

2014. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9


Lehet neki van igaza, és én hülyeséget írtam, nem tudom töltés közbe használódik-e az aksi, vagy csak hálózatról megy akkor a telefon, de a lényeg, hogy játék közben melegszik a telefon, csak akkor főleg a CPU+GPU, nem az aksi.

2014. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!