Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 520-ról vélemény?

Nokia 520-ról vélemény?

Figyelt kérdés
Nos telefont akarok venni, még sosem volt wp-m egy androidom volt, ami nekem meg is felelt eddig, de mindenki modnja, hogy a WP jobb, stabilabb stb és csak annyi a hátránya, hogy kevesebb alkalmazás van rá, de én internetezni és telefonálni szoktam maximum unaloműző gagyi játékok és ennyi. Szóval az alkalmazsáok nem fontosak, viszont egész jónak néz ki, véleményeket amiket olvastam róla azok is jók. Igazából erősen gondolkodom Sony Xperia L-en, amit előfizetéssel, részletre vennék, de ösztöndíjból, diákmunkából élek, és nem mindegy, hogy havi 2000-et vagy 3500-at törlesztek (az L3500 az 520 2000) szóval a kérdésem az lenne, ennyi pénzért ilyen igényekkel megfelelő egy nokia 520 vagy erősen ajánlott inkább az androidos L-t vennem drágábban?

2014. jan. 20. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy "összenőve" a google-lel (fontos gmail account például) akkor a legjobb vétel jelenleg. WP8 fronton ár-érték bajnok függetlenül is, szolgáltatónál is.

Írták már itt néhányan, hogy a hátlapja könnyen törik, meg hogy a fényképezőgép-gomb hajlamos véglegesen beragadni/betörni, de ezt gariban cserélik/javítják, ezen kívül nálam pl. egyik sem jött elő. Az is igaz mondjuk, hogy megvétele óta tokban van. A kijelzője karcálló üveg, de nem gorilla-glass.

2014. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát a google levelezéseim nem olyan fontosak, hogy nem bírnám ki a 3-4 órát hogy géphez jussak, tehát nem vagyok hozzánőve, a hátlapról olvastam, azt is, hgoy cserélik

egyébként te wp-ről váltottál wp-re vagy előtte androidod volt? mióta van meg a telefon és milyen tokban tartod?

2014. jan. 20. 09:40
 3/6 SylwerStone ***** válasza:
97%

Ebben az árkategóriában nincs nála jobb. Best buy.

Olcsó, jó minőségű telefon.

A leírottak alapján neked tökéletes. Ha tudsz spórolni egy kicsit, vehetsz 620-at picit drágábban, amin van előlapi kamera és vaku.

Kb 10.000Ft-al kerül többe.

2014. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ahogy mondtam részletre veszem és nem mindegy mennyit törlesztek havi szinten... (meg ugye az előfizetés mellé)
2014. jan. 20. 09:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a baj a google-lel itt? Nekem van rajta Google Mail (alkalmazás), és tökéletesen működik. Annyi van csak, hogy az alap keresőprogram a Bing, és nem a Google, de mondjuk én azt nem is használom. Tehát van rá Google Mail, ha ez lenne a gond.


Egyébként én nagyon szeretem, sokkal jobbnak találom az Androidosoknál. Stabil, gyors, szép.. :) És nem, nem igaz, hogy kevés rá az alkalmazás, rengeteg van, és egyre több. Találni köztük nagyon jó játékokat. Azért tűnik kevesebbnek az Android alkalmazástáránál, mert a WP-nél figyelik őket, szűrik a vírusosokat és nincsen kettő vagy három ugyanabból az alkalmazásból. Ennyi.

2014. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az igényeidet bőven ki fogja elégíteni egy Lumia 520, és ez a telefon még 1 év múlva is kapni fogja a frissítéseket, ellenben e kategóriában kapható Androidos telefonokkal, melyek már eleve régi verziójú szoftverrel jönnek ki, és erősen kérdőjeles hogy kapnak-e hivatalosan frissítést.
2014. jan. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!