Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Ace3 okos telefonom...

Samsung Ace3 okos telefonom van, létezik hogy kikapcsolt állapotban az ébresztő nem funkcionál?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 09:44
 1/5 Wadmalac ***** válasza:

Hát ez sajnos az androidos telefonok 90%-ánál így van.

Éjjelre kikapcsolás helyett tedd repülőgépes módba.

2014. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne kapcsold ki. Nem tudom mi értelme.
2014. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdekes a régi alap telefonjaim mind tudták ezt a funkciót. Éjszakára nem szoktam bekapcsolva hagyni, az éjszakai zaklatások miatt, meg az aksit gondoltam azzal is kímélem,hogy nem éjjel nappal van bekapcsolva.
2014. jan. 20. 10:33
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

Pc-d tud kikapcsolva ébreszteni? Ugye nem.

Hát ez is ilyen.

Repülő módban meg egy éjszaka alatt max. 3-4 %-ot merül és úgy sem tud senki zaklatni.

Némelyik kínai androidos bigyó tud kikapcsolva is ébreszteni, de nem jellemző ez a funkció.

Ez egy android rendszeren kívüli hardveres funkció, az ébresztéshez be kell bootoltatni a rendszert. Ez a funkció drágítaná a hardvert, a két banánért fejlesztett-összerakott kínai telóknál az nem téma, de mondjuk egy Samsungnál vagy Sonynál ez érezhetően dobna a vételáron és tulajdonképpen lényegtelen plusz funkció.

2014. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hat edig nekem mindegyik telom altalaba szamszung volt meg lg de kiprobaltam mas telokat is es nekem nem tudom de eszt a problemat nem tapasztaltam egyik el se es en eleve a gyarbol rendeltem igaz nem keves penzert de na akor is most note 3 am van es az is mukszik ha kikapcsolom es az ebresztonek szolnia kel xy idopontban
2014. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!