Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az a program vagy hogy...

Melyik az a program vagy hogy tudom beallitani androidos telefonomon, hogy ha ellopjak esetleg, akkor a keszulekkel keszitett kepeket automatikusan feltoltse valahova?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
preyproject.com
2014. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:
68%

Automatikusan? A telefon mkagától rájön, hogy juj, elloptak? :D

Nézd meg az AndroidLost appot.

Felrakod a telóra meg a pc-re is, ha a tolvaj bárhol hálózaton van, tudsz vele infót kérni, hol van, tudod fényképeztetni, hangot felvenni és azt elküldetni a pc-re, le tudod tiltani a képernyőzárját, a hálózatról, le tudod húzni róla a fontos adataidat, fotókat, fájlokat, aztán törölni róla mindent, tudod üvöltetni, hogy segítség, elloptak....

Nagyon tuti alkalmazás.

Csak hogy ha lopás után azonnal kikapcsolják, majd kiütik, újraflashelik, akkor nem érsz semmit az egésszel.

2014. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem automatikusan szinkronizál minden készített képet a Dropbox-szal és a Google+-al is.

Nem is tettem ezért semmit, én ezt nem akartam. :D De szerintem, ha ezeket a programokat használod, akkor neked is ezt teszi majd.

2014. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cerberus pl. Persze, fizetős, egy ezres. És rootolt telefonon tud mindent teljesíteni.
2014. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!