Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTM m3 okos telefonon nincs...

HTM m3 okos telefonon nincs play áruház mit tegyek?

Figyelt kérdés
teljesen alap jellybean 4.2.2-es android verzió van rajta ,töltöttem le többfajta verziójú play store-t egyik se működött éppen csak a kezdőfelület látszik egy pillanatra és eltűnik utána,és kérem kíméljenek a ,,barátunk a google" féle megjegyzésekkel mert a google nem segített túl sokat ebben a témában

2014. jan. 21. 21:36
1 2 3
 1/24 SylwerStone ***** válasza:
Kellett neked kínai szart venni.
2014. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Wadmalac ***** válasza:

Ha ebből 1 sem megy, akkor tényleg meg vagy szívatva, az az állítólagos android nem android.

[link]

Google fiókodba be tudsz vele jelentkezni? Egyéb google alkalmazások futnak?

2014. jan. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám Htm m3 telomra nem lehet Google play telepíteni pedig azt új 4.2.2 android van rajta. Esetleg valaki tudja megalkuvást dást megköszönném.
2014. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Wadmalac ***** válasza:

Gondolom nem egy eredeti forráskódú android van rajta, hanem egy utánzat.

Akkor a play a büdös életben nem fog beengedni.

De akkor sztem a többi google app sem működik, mint írtam, ki kell próbálni azokat is.

Meg egyéb forrásból származó apk-kat is, ha azok sem mennek, nem is android, csak úgy néz ki.

2014. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:

Antutu fut rajta, tehát android.

Én is ilyet készülök venni, de nekem a Play áruháznál fontosabb az auofókusz. A két tulajdonostól kérdezném, hogy autofókuszos a fényképezőgépe, illetve a telefonról egy rövid véleményt, ha szabadna kérnem.

Köszönettel!

2014. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Wadmalac ***** válasza:

"Antutu fut rajta, tehát android"

Akkor a play inkompatibilitás több mint fura.

Nem mintha nem lehetne meglenni nélküle, de ez azért eléggé alapvető.

Ha meg az egész googleapps csomag halott rajta, akkor bizony meg van lőve az okostelefonként való használat.

2014. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 SylwerStone ***** válasza:

5#

Ne vegyél ilyen telefont, ha csak nem vagy mazohista.

2014. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
A telefon kameraja auto fokuszos. Erdekes mert a ttorrent az sd kártyárol siman telepult. A google aruhaz nem akar.
2014. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Wadmalac ***** válasza:

Gonosz kis kínaiak.

Nem próbáltál esetleg valahonnan egy régi market appot, még a 2.1 időkből? Hátha. :)

2014. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

"A telefon kameraja auto fokuszos."

Köszi, ez jó hír!


"Erdekes mert a ttorrent az sd kártyárol siman telepult."

Ez is jó, ha torrenten az apk file-t érted.


Már csak akkor azt kellene kitalálnom, hogy a megvásárolt Poweramp-omat hogyan tegyem fel Play nélkül???

2014. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!