Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb felhőtárhely?

Melyik a legjobb felhőtárhely?

Figyelt kérdés
Tehát ahova feltölthetem a zenéim, képeim stb. Melyik adja a legtöbb tárhelyet? Melyik a legbiztonságosabb? Melyik tölti fel/le leggyorsabban a dolgokat? Eddig a SurDoc tűnik a legjobbnak...

2014. jan. 24. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Én nem bíznék egy olyan oldalban, ami egy vírust reklámoz.

Emlékeztem, hogy egyszer már regisztráltam. Beléptem.

Felül a sárga csíkban futnak ilyen szövegek. Rákattintottam és behozott egy oldalt ahonnét egy vírust lehet letölteni.

Na erről ennyit.

Ráadásul ez a hülye program még azt sem ismeri fel, hogy most épp OSX-ről jelentkeztem be.


Én egyébként SugarSyncet meg Copyt használok leginkább, de legtöbbet az előbbit. A másikat főleg backupnak használom. Van majdnem 400giga helyem, bőven elég és jól használható az online felülete. Főleg az tetszik benne, hogy ingyenesen szinkronizálhatom több másik online tárhellyel is.

Néha még használom a Skydrive-ot meg a gDrive-ot.

2014. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi nem írtam oda hogy *ingyenes felhőtárhely. Nem szeretnék fizetni érte.

Amiket írtál egyedül a copy felelne meg, az adna elég tárhelyet. Kipróbálom azt is, meg a SurDoc-ot is.

2014. jan. 24. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak ingyeneset írtam. Ami bővíthető azt vagy kimaxoltam "SS" vagy annyira nagy már "Copy", hogy az is bőven elég.
2014. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Dropbox

SkyDrive

MEGA

Utóbbi 50GB-t ad ingyen.

2014. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a Google-re bízom a dolgaimat.

Képeket automatikusan felrakja a Google+ Photos-ra, ráadásul egy bizonyos méret alatt korlátlan mennyiségű fotót tárolhatsz rajta.

Zenéket Google Play Music-ra töltöm fel, vagyis magától feltölti ezt is, 20000 számig teljesen ingyen használható.

Minden egyéb dokumentum Google Drive-ra kerül fel.

2014. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm. Ezek az össze-vissza kötött-szinkronizált Google cuccok nem kellenek.

Az elsőnek: A SugarSyncre hogyan lehet ingyen regisztrálni? Csak 30 napig ingyenes. Vagy nem??

Kipróbáltam a SurDoc-ot és nekem semmi hirdetés nincs, jelenleg 120GB tárhelyem van, és nagyon könnyű növelni, akár 1TB-s is lehet.

2014. jan. 25. 12:31
 7/7 anonim válasza:
Hogy lehet felhő tárhellyel regisztrálni?
2016. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!