Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U build száma nem...

Xperia U build száma nem egyezik a Sony weboldalán lévőjével miért?

Figyelt kérdés
efrissítettem az Xperia U-mat Android 2.3.7ről 4.0.4re. a kamera fókus hihetetlenül belassult, viszont a verziószáma sem egyezik meg a Sony weboldalán lévővel aminek a build száma a következő: 6.1.1.B.1.54 Az én build számom pedig: 6.1.1.C.1.0 Ez hogyan lehetséges mikor a Sony PC Companion szoftverrel frissítettem a telefonomat?
2014. jan. 24. 20:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A sony szerint az ő frissítésük a legfrisseb... az enyém talán frisebb lenne vagy miért nem egyezik??
2014. jan. 24. 20:15
 2/17 anonim ***** válasza:
Az egy jó régi verzió. A lehető legszarabb, lassú, megbízhatatlan, akadozós, stb. A legfrissebb a 6.1.1.B.1.100 (Ne téveszd a .10-zel, az megint csak régi). Egyébként flashtoollal rá tudod akasztani a telefonra. Gondolom szolgáltatós a cucc, és a töketlenek még csak most adták ki azt a hulladék frissítést.
2014. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ahoz a flashtoolhoz root kell gondolom en meg nem merek ilyet csinálni ha elrontom és nem fog menni valószínű telefonom se lesz egy darabig ez a 4.0.4 is egy akadozos szar...
2014. jan. 25. 10:51
 4/17 anonim ***** válasza:
A Flashtool az egy ugyanolyan program, mint a PCCompanion, csak nem automata. Neked kell letöltened a szoftvert, amit flashelni akarsz (ezt is manuálisan kell elindítani). És ahogy a PCC-hez sem kell root, így a Flashtoolhoz sem.
2014. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
akkor igy kezdokent merjek neki kezdeni?
2014. jan. 27. 02:01
 6/17 anonim ***** válasza:
Igazából hülyebiztos, mert magától nem csinál semmit a program. Olvass utána, youtubeon néz róla videókat, stb. Ha ezek után sem mersz egyedül belevágni, akkor írj levelet és szívesen segítek.
2014. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ahogyutánna olvastam végülis csak annyi az egész, hogy USB-n rákötöm a telefont... kikapcsolom majd ahogy a sony pc progijába a hangerőgombot lenyomva tartom úgy visszarakom usb-re és akkor elvileg egy kattintás és már megy is, ha jól értelmezem az angol szöveget és a videót hozzá
2014. jan. 27. 16:06
 8/17 A kérdező kommentje:
letöltöttem ezt a flash toolt.... regisztrácionál meg akadok, akármilyen jelszót írok be az neki nem jó.... és fogalmam sincs mit rontok el.... esetleg tudnál segiteni normálisat letölteni honnan tudok?
2014. jan. 27. 22:46
 9/17 A kérdező kommentje:
Na sikerült nagy nehezen így egy napos szenvedés után megcsinálnom találtam egy magyar nyelvü le írást... de azt írja Phone is locked.... ilyenkor mit tudok tenni? erről nem találtam semmit, csak annyit írtak hogy a PC Componiont használjam ha ezt írja... hát azzal meg nem megyek sokra...
2014. jan. 27. 23:47
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezt mikor írja? Biztos, hogy a rá való .ftf fájlt flashelted?
2014. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!