Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon érné meg?

Melyik telefon érné meg?

Figyelt kérdés

Azon variálok hogy Nokia Lumia 925 vagy elég nekem az 525 is, de a 525 fényképező nem nagyon vagyok megelégedve, hiszen nincs rajta led, és 5 megapixel elég gyenge. Viszont a többi része elég jó.

925 meg nem tudom ki fogom e használni minden szempontból, nem vagyok fotób'zi hogy minden lefényképezzek... :/


Hát nem tudom, esetleg valami jobb telót tudnátok ajánlani ami Lumia 525 és 925 között van? Android is lehet persze, max ára 70 ezret ne lépje túl!


2014. jan. 24. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol vennél 925 öt 70 ért? Ak lumia 820 se rossz, a kettő között van,de inkább a 925 höz közel 😃
2014. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen tényleg a 820 lenne neked megfelelő, az 525 és a 925 között van árban és majdnem olyan jó mint a 925, 70 ezernél olcsóbban is meglehet kapni és nagyon megéri.
2014. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!