Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fagy az új Samsung...

Miért fagy az új Samsung Galaxy S Advance telefonom?

Figyelt kérdés
Már mikor meg vettem problémák voltak vele. Most egy hónapos de folyton lefagy. Nem csak játék közben hanem van hogy minden alkalmazás be van zárva és nem tudom megnyitni a galériát vagy nem tudok zenét hallgatni mert befagy, akadozik és ilyenkor csak az újraindítás segít. mit lehet csinálni vele? vigyem vissza oda ahol vettem?
2014. jan. 25. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert az advance egy kalap szarral ér fel kb.

De lehet hogy még sokat mondtam azzal az egy kalappal :D

2014. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem is egy S Advance-em van.

S Advance= Te figyu van egy csomó elavult rossz minőségű szennyezett szilíciumos memóriánk amit még a Lee rendelt mielőtt jól kirúgtuk. Mi legyen vele?

- Ja tényleg. Csináljatok belőle egy telefont, aztán eladjuk ázsiába és keleteurópába. Nekik jó lesz az is...


Mindegy, hogy mit raksz fel, vagy mit törölsz le, vagy hogy androidot cserélsz rajta! Az akkor is fagyni fog! Elfelejt érbeszteni mert éjjel lefagyott. Hívás előtt, közben, után lefagy és ráadásul a hívott fél hallgatja ahogy szidod ezt a sz4rt, hogy nem tudod letenni a hívást, aztán írsz SMS-t és miután már sokat írtál közvetlenül küldés előtt leáll, és elveszett amit írtál. Éppen hívnak amikor te is éppen hívni akarsz valakit ÉS TUDSZ HÍVNI!!! És létrejön a bejövő hívás és a kimenő is egyszerre! Aztán aki téged hív, hallja azt akit te hívtál, te csak azt hallod aki téged hívott. És akit hívtál az meg csak téged hall!!! Ezt 4 hónap alatt kétszer játszotta el velem. Ja és le sem tudod tenni, mert ugye lefagyott! HÁHHHH! :D Kész röhej ez a sz4r! Nem tudom eladni, pedig még garanciális. Oda adom a gyerekeimnek játszani, talán a gorilla üveg nem vágja el a kezüket amikor majd eltörik...

2014. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Előző vagyok.

Vissza viheted, de újratelepítés után vissza adják. "Ha meg vette had vigyee!" Dolgoztam mobil szolgáltatónál annó,é s akkor is volt egy ilyen széria, az LG volt, és rendre hozták vissza, mi meg küldtük a gyártónak, aki vissza küldte hogy ez tökéletes (nekünk azt mondta, hogy ez sajnos ilyen, és nem lehet vele mit kezdeni. Gyári hibás volt). Nem cserélik ki, nem veszik vissza.

Személy szerint biztos nem veszek többet Samsungot, bár a barátom nagyon elégedett vele. Neki S4 van.

2014. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak nekem az a fura hogy egyik barátomnak ilyenje van és neki hibátlan.
2014. febr. 3. 17:14
 5/7 anonim válasza:

Második vagyok.

Kernel csere után nem fagy, de az gari vesztéssel jár és rizikós.

CM11 custom rom feltelepítése részben megoldás, (persze itt is gari vesztés történik) és ott ráadásul más bug van, viszont egyáltalán nem fagy. Én előszőr a falhoz vágtam, nem segített, és miután végiggondoltam, hogy ezzel nem csinálnak semmit a T szervízben, és mivel nekem telefon kell, ezért én rátettem a CM11-et. Azóta nem fagy egyáltalán, és nagyon gyors. Nem éri meg a mókányolás, mert attól kezdve, a wifi nem kapcsolható be, csak ha előtte bűvészkedtél...

Ha még nincs módosítva, akkor vidd el a Samsung független márkaszervizbe és vizsgáltasd be. Ez nem kerül pénzedbe, és ha rossz, akkor addig nem adják vissza amíg meg nem javították. Állítólag kényesek az ilyenre. Tegyék csak fel ők az új kernelt.

2014. febr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Richard20 válasza:
Az égatta világon semmi baja nincs a telefonnak, csak az orosz jelly bean rendszer ami most már gyárilag van rajta. Az én advance telefonom már kb 1,5 éves, és 2.3.6-al vettem. Mióta frissítettem, nekem is fagy.
2014. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én 2013ban hoztam el részletre, azóta bánom, mint a kutya. kb 1 hete volt meg, amikor elkezdett lefagyni, eleinte szinte észre sem vettem, de mára már rosszabbodott a helyzet. nem vicc, volt, hogy 5 percen belül kétszer is lefagyott. sokszor attól is meghal percekre, hogy fel akarom oldani a képernyőt :D vicc, életem legnagyobb hibája volt ezt a telefont választani.. még 4 hónap hűség van rá, aztán végre megszabadulok tőle. játék egyáltalán nincs rajta, alkalmazásból csak a facebook, messenger és viber. ennyi, és igen, ezért a 3 alkalmazásért megérte a 60ezres telefon... :D kitartást annak, akinek ilyen van!
2015. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!