Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon a Sony Xperia L?

Jó telefon a Sony Xperia L?

Figyelt kérdés
ár/érték kategóriában jó? tapasztalatok?

2014. jan. 26. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, de jelenleg az SP olcsóbb tőle a tmobilnál és sokkal jobb is...
2014. jan. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Én Xpereria L tulajdonos vagyok, a családban 2 ilyen mobil is van..:) Mi nagyon szeretjük..:)Igaz hogy most az SP olcsóbb olyan 13ezer forintal.. de nem mondanám hogy jobb.. a két telefon gyakorlatilag ugyan az.. ami különbségek vannak:

L: 4,3-os kijelző

SP: 4,6-os kijelző..

Az SP-nem nagyobb a képernyő felbontása az L-nek pedig a videó felbontása..:) a többi adatokban megeggyezik..:D :)

2014. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az SP-re lesz kitkat frissítés, az L-re nem biztos :)
2014. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2es, te eléggé ostoba vagy, kérlek nézz utána mivel jobb az L az SP-től, de megkíméllek az utánajárástól és leírom:

[link]

jobb akksi, proci magonként 0.7 Ghz-vel jobb, felbontása sokkal jobb, ebből következik, hogy a pixelsűrűség is, LTE, az SP full hd-ban vesz fel, az L "csak" HD-ban, ezzel szemben az L oldalára csak olyasmik írhatóak, hogy könnyeb, vékonyabb stb szóval az SP lényegesen jobb, mint az L, nem ugyan az, lényegesen, kiemelkedően, és máskor ne beszéj ekkora ostobaságokat, az L is jó telefon ezt nem vitatom, a maga kategóriájában, de amíg az SP olcsóbb az L-nél addig egy hatalmas tökfilkó, aki L-t vesz és nem SP-t... Kérdező, ne hallgass a második kommentjére!!!

2014. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jól elírtam, az első sort, szóval nem az L az SP-től, hanem fordítva...
2014. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2


Ekkora hülyeséget rég hallottam már.

SP millió téren jobb, #4-es már leírta, de azt kihagyta, hogy SP-ben egy minimum 2,5, max 5x erősebb GPU is van (nem tudtam megnézni, hogy pontosan melyik verzió van az SP-ben, de ha csak 2,5x erősebb már az is lényeges különbség).


Hülye az, aki L-t vesz úgy, hogy SP az olcsóbb, mondom ezt Xperia L tulajként.

2014. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!